Godzilla PS3 Oyununun Demo Videoları Yeni ve Eski Godzilla'yı İş Başında Gösteriyor

Godzilla PS3 Oyununun Demo Videoları Yeni ve Eski Godzilla'yı İş Başında Gösteriyor

orijinalOkaijū ve Legendary'nin enkarnasyonu 18 Aralık oyununda ortalığı kasıp kavuruyor

Bandai Namco Oyunlarıiçin karakter demo videolarını yayınlamaya başladı.Oyun istasyonu3oyunPerşembe günü Godzilla.

Godzilla

Godzilla (2014)

'Ultra yıkıcı Godzilla eylemi' oyunu, binaları ve silahları yok ederek görevleri temizlerken, canavarı insan medeniyetine karşı oynamanıza izin vererek, itibari canavarın 60. yıldönümünü anıyor. Oyun, ölçek duygusunu, havai fişek patlamalarını ve orijinalinden en son teknikleri çağrıştıran kamera açılarını yeniden yaratıyor. tokusatsu (özel efektler) filmler.Famitsu dergisi, ipuçlarını aşağıdakilerden alan bir arka plan hikayesini anlattı:Oİlk Godzilla filmleri: 1954'te Tokyo'da ortaya çıkan ve gizli silah Oxygen Destroyer tarafından alt edilen Godzilla, bir şekilde yeniden karaya oturdu. Oyuncular medeniyeti yok etme görevlerini tamamladıkça, Godzilla boyutu ve fiziksel gücü artıracak. Godzilla 50 metreden (164 fit) başlar ve bu boyutu iki katına çıkarabilir. Godzilla kasabayı yok ettiğinde oyuncular puan kazanır, ancak oyun devam ettikçe insanlığın direnişi daha da zorlaşır.

Oyun, Type 92 Maser tankları, Super X 2, Super X III, SupermekanikGodzilla ve MFS-3 - ayrıca Godzilla'nın rakipleri: King Ghidorah, Biollante, Mothra, Mecha Godzilla, Jet Jaguar, Hedorah ve Destoroyah.

PlayStation 3 için Godzilla, 18 Aralık'ta 7.600 yen (yaklaşık 64 ABD Doları) karşılığında geliyor. Oyunun ilk kopyaları, ekstra bonus olarak Hollywood Godzilla (2014) için erken kilit açma kodunu içerecek. Ön siparişler, tiyatro bonus heykelciklerinin rastgele dağıtılan üç 'Isıtın Godzilla' reprodüksiyonlarından birini içerecek.