Godzilla PS3/PS4 Game, 2015 Yazında N. American'da Çıkıyor

Godzilla PS3/PS4 Game, 2015 Yazında N. American'da Çıkıyor

Gönderilecek oyunOkaijū, Legendary'nin 18 Aralık'ta Japonya'daki enkarnasyonu

Bandai Namco OyunlarıCuma günü yeni Godzilla'yı piyasaya süreceğini duyurduoyunüzerindeOyun istasyonu2015 yazında Kuzey Amerika'da 3 ve PlayStation 4. Video oyunu haber kaynağı IGN gönderildi duyuruyu ortaya çıkarmak için bir video.

Oyun başlangıçta yalnızca Japonya'da PlayStation 3'te piyasaya sürüleceği duyuruldu. BandaiNamcoOyunun saat 21.00'de yayınlanmaya başlayan The Game Awards'da görüneceğini duyurdu. Cuma günü ET.

Oyuncular mümkün olacak kontrol hem klasikOcanavarın versiyonu ve oyunda 2014 Amerikan filmi Godzilla. oyun da olurözellikType 92 Maser tankları, Super X 2, Super X III, SupermekanikGodzilla ve MFS-3 - ayrıca Godzilla'nın rakipleri: King Ghidorah, Biollante, Mothra, Mecha Godzilla, Jet Jaguar, Hedorah ve Destoroyah.'Ultra yıkıcı Godzilla eylemi' oyunu, binaları ve silahları yok ederek görevleri temizlerken, canavarı insan medeniyetine karşı oynamanıza izin vererek, itibari canavarın 60. yıldönümünü anıyor. Oyun, ölçek duygusunu, havai fişek patlamalarını ve orijinalinden en son teknikleri çağrıştıran kamera açılarını yeniden yaratıyor. tokusatsu (özel efektler) filmler.

Famitsu dergisi, ipuçlarını TOHO'nun ilk Godzilla filmlerinden alan bir arka plan hikayesi anlattı: 1954'te Tokyo'da ortaya çıkan ve gizli silah Oxygen Destroyer tarafından düşürülen Godzilla, bir şekilde yeniden karaya oturdu. Oyuncular medeniyeti yok etme görevlerini tamamladıkça, Godzilla boyutu ve fiziksel gücü artıracak. Godzilla 50 metreden (164 fit) başlar ve bu boyutu iki katına çıkarabilir. Godzilla kasabayı yok ettiğinde oyuncular puan kazanır, ancak oyun devam ettikçe insanlığın direnişi daha da zorlaşır.

PlayStation 3 için Godzilla, 18 Aralık'ta 7.600 yen (yaklaşık 64 ABD Doları) karşılığında geliyor. Oyunun ilk kopyaları, ekstra bonus olarak Hollywood Godzilla (2014) için erken kilit açma kodunu içerecek. Ön siparişler, tiyatro bonus figürlerinin rastgele dağıtılan üç 'Isıtın Godzilla' reprodüksiyonlarından birini içerecek.

Haber ipucu için Daniel Zelter'e teşekkürler

[Aracılığıyla hardcore oyuncu ]