Goku'nun Yeni Süper Saiyan Tanrı Formu DBZ için Ortaya Çıktı: Diriliş 'F' Filmi

Goku'nun Yeni Süper Saiyan Tanrı Formu DBZ için Ortaya Çıktı: Diriliş 'F' Filmi

Goku, 18 Nisan'daki film açılışında Golden Frieza'ya karşı yeni bir form kullanacak

Bu yılki 20. sayısıŞueisha'sHaftalık Shonen Atlayışıdergisi Pazartesi günü Goku'nun önümüzdeki dönemde yeni bir Süper Saiyan Tanrı formuna gireceğini açıklıyor.Dragon Ball Z: Diriliş 'F'(Dragon Ball Z: Fukkatsu no F) filmi. Duyuru ayrıca Goku'nun Frieza'nın yeni altın rengiyle savaşmak için 'Süper Saiyan Tanrı Süper Saiyan' (Süper Saiyan Tanrı SS) formunu kullanacağını da ortaya koyuyor.biçim.

Yeni formda, Goku'nun saçları tıpkı Super Saiyan 1 veya 2'de olduğu gibi uçta duruyor, ancak saçları maviye dönüyor ve mavi bir alev gibi görünüyor.

Goku başlangıçta Super'e girdiAlışiçinde tanrı formuDragon Ball Z: Tanrıların Savaşıfilm, ama bu formda saçları kırmızı oldu.Ek olarak, Weekly Shonen Jump'ın aynı sayısı, Goku'nun yeni formunun şu anda oynanabilir olacağını ortaya koyuyor.Ejder Topu Z: Aşırı ButōdenNintendo3DS oyunu. Filmi izleyenler ya da Haziran sayısı ile şifre kullananlarZ atlamaOyunun demo versiyonuna erken erişim sağlayacak ve demo Goku'nun yeni formunu içerecek. Oyungemiler11 Haziran'da Japonya'da

Yeni filmin anısına,Fuji TVDragon Ball Z: Battle of Gods filmi 17 Nisan'da saat 21.00'de gösterilecek. Ek olarak, Japonya'daki 11 şehirde sinemalar filmi 17 Nisan'a kadar yeniden gösteriyor.

Dragon Ball Z: Diriliş 'F' niyetprömiyer18 Nisan'da Japonya'daki sinemalarda hem 2D hem de 3D olarak, ancak ön gösterimler yapılacak Kavradı bundan önce. Film aynı zamanda ilk Japon filmi olacak.açık3D IMAX Dijital Tiyatrolarda.

eğlenceniyetev sahibiKuzey Amerika prömiyeri 11 Nisan'da Los Angeles'ta. Şirket daha sonra filmi bu yaz daha fazla sinemada İngilizce dublajlı olarak yayınlamayı planlıyor.

Toriyama söz konusu Kasım ayındaki bir röportajda, filmin başlığındaki 'F'nin, filmde canlandırılacak olan 'Frieza' anlamına geldiğini söyledi. Toriyama, rock grubu tarafından 'F' dinlerken başlığı düşündüğünü kaydetti.Maksimum Hormon, bir arkadaşı aracılığıyla kişisel olarak tanıdığı. Şarkının kendisi bir motif olarak Frieza'yı içeriyor ve filmdeki savaş sahnelerinden birinde bir 'savaş şarkısı' olarak kullanılacak. Grup, şarkıyı ilk olarak Temmuz 2008'de sekizinci single olarak yayınladı.

Toriyama, yeni filmin orijinal konsepti, senaryosu ve karakter tasarımlarıyla şahsen ödüllendirildi. Dragon Ball Z animasyon yönetmeniTadayoshi Yamamurodır-diryönetmenlikyeni film. Pop idol grubuMomoiro Yonca Z(Ay Savaşçısı Kristali,Bodacious Uzay Korsanları) dır-dirperformansfilmin tema şarkısının yanı sıraseslendirmefilmdeki roller, kahramanı Son Goku'nun düşmanı Frieza'nın hapsedildiği yerde yaşayan cehennemin 'meleklerini' oynuyor.