Gonzo, Dream Theater'ın 'Forsaken' Müzik Videosunu Canlandırıyor

Gonzo, Dream Theater'ın 'Forsaken' Müzik Videosunu Canlandırıyor

Mardock Scrambleyönetmen Soejima'nın videosu galası yapılacakMTV2Cumartesi günü

Japon animasyon stüdyosu Gonzo ve yönetmenYasufumi Soejima(yayınlanmamış Mardock Scrambleprojesi) için bir müzik videosu oluşturduk.Rüya Tiyatrosumetal grubunun şarkısı 'Forsaken' ve videonun prömiyeriMTV2Cumartesi gecesi Amerika Birleşik Devletleri'nde Headbanger's Ball programı. Video zaten mevcut Headbanger'ın Blog'undaMTVİnternet sitesi. Videonun baş yapımcısıJoey Goubeudnın-ninLunapark MedyaDream Theater ve Gonzo arasındaki çalışmaları koordine etti.

Soru-cevap oturumuna göresağlananmüzik videosunun yapımcıları tarafından, grup şarkıyı Ivan Turgenev'in dünyayı dolaşan bir adamın peşini bırakmayan esrarengiz bir kadın hakkındaki 'Phantoms' kısa hikayesine dayandırdı. Ancak, kısa öykünün 19. yüzyıl ortamı yerine grup, Soejima'nın müzik videosunu gelecekteki bir bilim kurgu ortamına yerleştirme kararına katıldı. Soejima, videonun erkek başrolünün, 'insanlık dışı bir dünya' tarafından terk edilmiş ve hapsedilmiş masum bir adam olduğunu söyledi. Turgenev'in hikayesinde 'bir hayalet, huzursuz bir ruh, kötü bir ruh, bir sylphide, bir vampir' veya tamamen başka bir şey olarak tanımlanan kadın başrol, 'eski bir rejimin oyuncağı olarak yapılmış bir android'dir. .'

Soejima daha önce Amerikan grubuyla çalışmıştı.Linkin Park, The Stranglers of England ve Japon müzisyenParfüm. (Linkin Park, 'Breaking the Habit' müzik videosunu başka bir Japon animasyon firmasıyla yarattı,Stüdyo 4°C.) Özellikle,Jean-Jacques BurnelThe Stranglers, Gonzo's'un film müziğine birkaç parça katkıda bulundu.Gankutsuou: Monte Kristo KontuSoejima'nın dijital yönetmen ve tekstil tasarımcısı olduğu bir anime dizisi. Soejima, gelecekte daha fazla müzik videosu yapmak istediğini söyledi.Özellikle ..... 'ya teşekkürADV FilmleriANN'e haber sağlamak için.

Güncelleme: Sam Murai'nin önerisi üzerine Mardock Scramble'ıniptal edildiserbest bırakılmadan önce.