Gonzo, Kore MMORPG Dungeon & Fighter'ı Canlandıracak (Güncelleme 2)

Gonzo, Kore MMORPG Dungeon & Fighter'ı Canlandıracak (Güncelleme 2)

Tokatlama Partisi: Kimse İstemiyor- dayalıkimse aranmıyoryan kaydırma aksiyon RPG

GONZOüretildiğini duyurdu.Tokatlama Partisi: Kimse İstemiyor-, çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyununun (MMORPG) bir anime uyarlamasıkimse aranmıyortarafından sürdürülenKÜÇÜKJapan Corporation, oyun portalı Hangame aracılığıyla. Anime, Pazar günü Tokyo'daki Hangame 2008 Natsu Matsuri (Yaz Festivali) etkinliğinde bir tanıtım videosu ile duyuruldu. Yan kaydırmalı aksiyon rol yapma oyunu (RPG) şu anda Japonya'da 800.000 kayıtlı oyuncuya sahip. Ancak, başlangıçta NHN Japan'ın en popüler aksiyon RPG'si olduğunu söylediği Güney Kore'de Dungeon & Fighter adı altında geliştirildi.

Anime, 981 yılında Arad kıtasında yaşayan Baron'un 'Kazan'ın lanetli ışığının' topraklara düşmesinden sonraki maceralarını takip edecek. Lanet sayesinde kollarından biri ele geçirildi. Ruh Roxy tarafından ele geçirilmiş bir kılıcı bulduktan sonra, lanetin sırrını çözmek için bir arayışa girer ve partisine katılan çeşitli insanlarla tanışır.

Takahiro Ikezoe(bölüm yönetmeniKızıl Bahçe,Xam'd: Kayıp Anılar) tarafından denetlenecek olan komut dosyalarını yönlendirecektir.Kazuki Yamanobe(Fafner,Onegai Benim Melodim).Tomokatsu Nagazaku(Red Garden animasyon yönetmeni, Xam'd: Lost Memories) karakterleri tasarlıyor. Gonzo veGK Eğlenceproje üretiyoruz. Baron karakteri olarak,seslendirme sanatçısı Takashi Kondo(hurdaya ayrılmış prenses' Leopolde Scorpse) içeren oyuncu kadrosuna liderlik ediyorSakura Nogawa(Ryunmei),Kenichi Suzumura(Kabenshisu),Ayumi Tsuji(Ixia),Takaya Kuroda(Duraklat),Ryotaro Okiayu(İrbek),Rie Tanaka(Şehir),Mitsuo Iwata(Harusen) veAkeno Watanabe(Roxy). Ikezoe, Kondo, Nogawa ve Tsuji, animeyi tanıtmak için Pazar günkü etkinlikte yer aldı.Resim © 2008neople/D&F Üretim Komitesi

Kaynak: 4Gamer.net aracılığıyla Ay evreleri

Güncelleme: Ay Evresi Yorumları notlar resmi web sitesinin sahip olduğu açıldı ve anime dizisinin 2009'da yayınlanacağını açıkladı.

Güncelleme 2: Gonzo, duyuruyu NHN Japonya'nın değil Gonzo'nun yaptığını netleştirmek için Japonca 4Gamer.net makalesinde yapılan son düzenleme hakkında ANN'i bilgilendirdi. ANN'nin makalesindeki ilk cümle 4Gamer.net'in değişimini yansıtacak şekilde düzenlendi.