Gosick'in Zaferi ve Kazuya'nın Gosick RED Romanında Dönüşü

Gosick'in Zaferi ve Kazuya'nın Gosick RED Romanında Dönüşü

New York'taki gizemli roman serisinin kahramanları hakkında devam filmi 25 Aralık'ta başlayacak

YayımcıKadokawa Shoten açıldı için resmi web sitesiKazuki Sakuraba'sgosickKIRMIZI proje Salı günü. Devam romanı projesi 1931'de gerçekleşiyor ve orijinal seriden Victorique de Blois ve Kazuya Kujō karakterlerini yeniden bir araya getirecek. 'Uzun zamandır beklenen canlanma' 25 Aralık'ta çıkış yapacak. Gosick anime yönetmeniHitoshi Nanba gönderildi Gosick manga sanatçısı da dahil olmak üzere yeni projeyi tanıtan illüstrasyonlarSakuya Amano.

Gosick'in 10. yılını kutlayan yeni romanfranchise, New York'ta geçiyor. Victorique özel dedektif iken Kazuya Kujō, şimdi bir gazete muhabiri olarak çalışıyor. Victorique bir müşterisi için çete bağlantılı bir seri cinayet davasını araştırırken, Kujō 'kalbin bilimi ile psikolojik travmayı iyileştirdiğini' söyleyen tanınmış bir doktor hakkında rapor vermeye gider. Tutarlılığı olmayan seri cinayetlerin bilmecesi Kullanma usulü, çalışma şekli , ve danışmanlık tarafından verilen “rüya teşhisinin” gizemi… İkisi arasındaki bağlantı ortaya çıkar ve ürkütücü bir komplo ortaya çıkar.

2011 Gosick animesiuyarlanmışKazuki Sakuraba'nın, Kazuya Kujo'nun 1924'te küçük bir Avrupa ülkesindeki Saint Marguerite Akademisi'nde yurtdışında eğitim gördüğü gizemli roman serisi. Kazuya, gizemleri çözmek için Sherlock Holmes'a rakip olan tümdengelim güçleri olan Victorique ile güçlerini birleştirir.gevrek rulo akışJaponya'da yayınlanan anime. bandajlisanslıKuzey Amerika serbest bırakılması için dizi amaiptal edildiKuzey Amerika operasyonlarını kapattığında yayın.Tokyopop piyasaya sürülmüşKuzey Amerika'daki orijinal hafif roman ciltlerinden ikisi.

[Aracılığıyla Yaraon! ]