Grimgar of Fantasy ve Ash'in 'Bölüm 2.5' Videosu Banyo Sahnesini Önizliyor

Grimgar of Fantasy ve Ash'in 'Bölüm 2.5' Videosu Banyo Sahnesini Önizliyor

TV animesinin 1. BD/DVD sürümü,BU16 Mart'ta

TOHO animasyonubaşlamak yayın Akışı Grimgar of Fantasy ve Ash animesinin 'Bölüm 2.5' orijinal video animesi için bir 'avant' video (BU) Cuma gününde. Video, OVA'da 'Furo no Kabe ni Kaketa Seishun--Bir Santimetre Daha' (Banyo Duvarına Asılan Gençlik--Bir Santimetre Daha) başlıklı bir sahnenin ön izlemesini yapıyor. erkek karakterler banyo duvarının dışında dinler.

Televizyon anime serisinin ilk Blu-ray Disk ve DVD hacmiDahil etmek10 dakikalık OVA. Sürüm, 16 Mart'ta Japonya'da gönderilecek.Blu-ray versiyonu 6.800 yen (yaklaşık 57 ABD Doları), DVD versiyonu ise 5.800 yen (yaklaşık 49 ABD Doları) olacak. Ev videosu sürümü, orijinal hafif roman serisi yazarı tarafından yazılmış orijinal bir hikayeyi de içerecek.Ao Jumonji, bir dünya rehberi, bir oyuncu seçimi için öncelikli satış başvuru bileti ve karakter tasarımcısı tarafından özel kapak resmiMieko HosoiDaha fazla.

Animenin resmi web sitesi listeleme 12 bölümlük animenin ev videosu yayınlandı.

'Hai to Gensō no Grimgar -Grimgar, Live and Act-' Etkinlik 19 Haziran'da Tokyo'nun Katsushika Symphony Hills merkezindeki Mozart Hall'da gerçekleştirilecek. Etkinlikte ana kadronun seslendirme sanatçıları yer alacak. Animenin resmi web sitesi ilan edildi Cuma günü bu biletlerin fiyatı 6.800 Yen (yaklaşık 58 ABD Doları) olacak ve ön bilet başvuru süresi 16 Mart ile 10 Nisan arasında sürecek.

televizyon anime serisiprömiyeri yapıldı10 Ocak'ta.FUNimation Eğlencediziyi Japonya'da yayınlandığı gibi yayınlıyor ve gösteriyi anlatıyor:

İtibarenA-1 Resimleri, arkadaki stüdyoPeri masalıveKılıç Sanatı Çevrimiçi: Haruhiro uyandığında, karanlıkta, nereden geldiklerini veya oraya nasıl geldiklerini hatırlamayan insanlarla çevrilidir. Karanlık dağılırken önlerinde 'Grimgar' adında fantastik bir yeni dünya belirir ve maceraları başlar - ama önce loncalarını, sınıflarını ve özel yeteneklerini seçmeleri gerekir.

Dizi, Ao Jūmonji'nin Hai to Gensō no Grimgar (veyaGrimgar Küller ve Fantezi Dünyası) hafif roman serisi.Ryosuke Nakamura(havayönetmen ve senarist,Moryo yok Hakoyönetmen) senaryoları A-1 Pictures'da yönetiyor ve yazıyor.Tomotaka Shibayamaile müdür yardımcısı olarak görev yapmaktadır.Kazuyuki AsağaveBebek Kenönemli animatörler olarak ve Mieko Hosoi (Showa Genroku Rakugo Shinju,Psişik Okul Savaşları) karakterleri tasarlıyor.Hidetoshi Kanekosanatı yönetiyor veTakahiro Mogirenk anahtarı sanatçısıdır.Shinichi Igarashigörüntü yönetmeni veAya Hidadüzenleme yapıyor.