Guilty Crown: Lost Christmas PC Oyun Paketleri Anime Kısa

Guilty Crown: Lost Christmas PC Oyun Paketleri Anime Kısa

12 dakikalık kısaÜretim I.Gorijinal hikaye anlatmak

Stüdyonitro artı ilan edildi Perşembe günü kiSuçlu Taç: Kayıp Noelbilgisayar macera oyunu prequeltemelliüzerindeSuçlu Taç animebir anime kısa paketleyecek. 12 dakikalık kısa filmin DVD'si oyunun sınırlı sayıdaki versiyonuyla birlikte verilecek.Üretim I.Gve animenin orijinal kadrosu, televizyon anime dizisinden veya oyundan değil, orijinal bir hikaye anlatacak olan kısa filmi yaratmak için geri dönüyor. Nitroplus, kısa filmin senaryosundan sorumlu.

Nitroplus, oyunu 31 Mayıs'ta 5.040 yen (yaklaşık 61 ABD Doları) karşılığında piyasaya sürecek. Sınırlı sürüm, 7,140 yen (yaklaşık 86 ABD Doları) fiyat etiketine sahip olacak. Sınırlı sayıda ayrıca özel bir kutu, tarafından tasarlanan bir dijital kasa da içerecek.Chuuouhigashiguchi, bir kitapçık ve karakter tasarımcısından bir 'başka bir ceket sayfası'meyve suyuve baş animasyon yönetmeniSatoshi Kadowaki.

nitroplus ayrıca meydana çıkarmak Perşembe günü oyunun ana kadrosunun daha fazla üyesi.Takahiro SakuraiScrooge oynayacak,sen Asumi'sinCarol oynayacak,Ayahi TakagakiGeçmiş oynayacak veYu KobayashiPresent oynayacak. ek olarakanipleksAnime Contents Expo'daki stant, 1 Nisan'da Takahiro Sakurai, Kana Asumi veAi Kayano. Ayrıca mini bir konser verecek olan Kanako Ito da yer alacak.Guilty Crown: Lost Christmas, 25 Aralık 2029'daki animeden on yıl önce geçiyor. O gün, 'Apocalypse Virus', 'Lost Christmas' olarak bilinen bir olayla ülkeyi harap etti. Bu arka plana karşı, oyun, animeye giden olayların daha önce anlatılmamış bir hikayesini ortaya çıkaracak.

Jin Haganeya(şeytanbanegame) oyunun orijinal senaryosunu yazdı ve Chuuouhigashiguchi orijinal sanat eserini yarattı. Her ikisi de, prömiyeri yapılan animenin kendisinde yer alıyor.Fuji TVgece yarısıNoitamigeçen Ekim ayında yayınlanan ve perşembe günü sona eren programlama bloğu.bana göreNitroplus oyunlarına sık sık katkıda bulunan , oyunun tema şarkısını söylüyor. nitro artıakışOcak ayında oyun için bir tanıtım videosu.

[Aracılığıyla 0takomu ]