Guilty Gear Xrd Revelator Gelecek Baharda PS4/PS3'e Başlıyor

Guilty Gear Xrd Revelator Gelecek Baharda PS4/PS3'e Başlıyor

Sign için Ücretsiz PS Plus Paketi, Ekim'de daha fazla karakter rengi ekliyor

Ark Sistemi İşleriPazartesi günü satacağını duyurdu.Oyun istasyonuArcade dövüşünün 4 ve PlayStation 3 versiyonlarıoyunGuilty Gear Xrd -Revelator- gelecek bahar. Fiyatlar belirlenmedi. Konsol sürümünü duyuran bir tanıtım videosu şurada yayınlanacak:Sony Bilgisayar EğlencesiBu hafta Tokyo Game Show 2015'te stand.

Şirket ayrıca, önceki Guilty Gear Xrd -Sign- oyunundaki ek karakter renkleri için, bu oyunun konsol versiyonlarının 100.000'den fazla satılmasını kutlamak için bir PlayStation Plus Paketi yayınlayacak. Paket, Ekim'den 5 Ocak'a kadar PS Plus üyelerine ücretsiz olarak indirilebilecek.Arc System Works, Guilty Gear Xrd -Revelator-'ı ​​25 Ağustos'ta Japonya'daki oyun salonlarında piyasaya sürdü. ekler Johnny, Jack O ve Jam Kuradoberi karakterleri. Ayrıca, 'Şık Mod' adı verilen yeni başlayanlar için tasarlanmış yeni bir mod içerir. Bu modda oyuncular temel kombinasyonlar, özel veaşırı hıztek bir düğmeye tekrar tekrar basılarak hareket eder.

Arc System Works, Guilty Gear Xrd -Sign-'i piyasaya sürdüoyunŞirket daha sonra 4 Aralık'ta Japonya'da PlayStation 3 ve PlayStation 4 konsolları için oyunu piyasaya sürdü ve yayıncı Aksys Gamespiyasaya sürülmüşOyun 16 Aralık'ta Kuzey Amerika'da. Arc System Works, oyunu 3 Haziran'da Avrupa'da piyasaya sürdü.

Kaynak: İç Oyunlar aracılığıyla Hachima Kiko