Guilty Gear Xrd Revelator, Jack O'yu Kadroya Ekledi

Guilty Gear Xrd Revelator, Jack O'yu Kadroya Ekledi

Konum testleri Cuma günü 3 Japon oyun salonunda başlıyor

Weekly Famitsu dergisinin Perşembe günkü sayısında yeni bir karakter ve bu yazki atari dövüşünden diğer detaylar ortaya çıktı.oyunGuilty Gear Xrd -Revelator-. Guilty Gear XRD -SIGN-'in halefi, Guilty Gear'ın hikayesi için önemli olan 'o adam'ın astı Jack O'yu içerecek.franchise.

Ark Sistemi İşleriadresinde oyun için bir konum testi yapacak.SegaTokyo'da Akihabara Building 1, Osaka'da Sega Nanba Avion ve 5 Haziran - 7 Haziran tarihleri ​​arasında Kyoto'da Neo Amusement Space a-Cho.

Oyun, mevcut oynanabilir karakterlerin hareketlerinde ve yeteneklerinde ayarlamalar içerecek. Arc System Works, daha önce yeni bir oynanabilir karakter olan Johnny'yi ve ayrıca isimsiz bir karakter (şimdi Jack O olarak bilinir) siluetini ortaya çıkarmıştı. Johnny, Haziran ayındaki konum testlerinde oynanabilir olacak.Guilty Gear XRD -REVELATOR- ayrıca, 'Şık Mod' adı verilen yeni başlayanlar için tasarlanmış yeni bir mod içerecek. Bu modda oyuncular, tek bir düğmeye tekrar tekrar basarak temel kombinasyonları, özel ve Overdrive hareketlerini gerçekleştirebilir.

Arc System Works, Guilty Gear XRD -SIGN- dövüşünü yayınladıoyunŞubat 2014'te Japon oyun salonlarında.Oyun istasyonu4 Aralık'ta Japonya'da 3 ve PlayStation 4 konsolları ve yayıncı Aksys Gamespiyasaya sürülmüşOyun 16 Aralık'ta Kuzey Amerika'da. Arc System Works, oyunu 3 Haziran'da Avrupa'da piyasaya sürecek.

Kaynak: Famitsu aracılığıyla Silikonra