Guilty Gear Xrd Revelator Oyunu Baş Döndürüyor

Guilty Gear Xrd Revelator Oyunu Baş Döndürüyor

Pazartesi günü güncellenmiş hamlelerle yeni oynanabilir karakter başlıyor

Ark Sistemi İşleriPazar günü yapılan Evo 2016 dövüş oyunu turnuvasında, Dizzy'nin Guilty Gear Xrd -Revelator-'a katılacağını duyurdu.oyun. Dizzy, oyun için oynanabilir bir karakter olarak çıkacak.Oyun istasyonu4 ve PlayStation 3 oyunu 19 Temmuz'da.

Dizzy, hayranlardan 32.990 oy alarak yeni bir oynanabilir karakter seçme yarışmasında birinciliği elde etti. Oyunda Necro ve Undine versiyonları ile özel hareketleri güncellenecektir. Karakter, 19-25 Temmuz tarihleri ​​arasında Japonya'da ücretsiz olarak indirilebilecek. 26 Temmuz'dan itibaren Dizzy 800 yen'e (yaklaşık 8 ABD Doları) mal olacak. Beş renk varyasyonu olan bir Dizzy karakter renk paketi Pazartesi günü 100 yen (1 ABD Doları) karşılığında piyasaya sürülecek.

Elphelt (SIGN Versiyonu) kostümü de Pazartesi günü oyunun ev versiyonları için çıkacak. Raven ve Kum Haehyun karakterleri oyunun arcade versiyonu için çıkacak ve Pazartesi günü Japonya'nın çeşitli yerlerinde konum testleri başlayacak. Oyunun her iki versiyonu da denge ayarlamaları gibi diğer güncellemeleri alacak.Dizzy, Raven ve Kum Haehyun oyunda zaten indirilebilir karakter sesleri olarak mevcuttu.

Arc System Works, oyunu 26 Mayıs'ta Japonya'da PlayStation 4 ve PlayStation 3'te, Aksys Games ise oyunu Kuzey Amerika'da 7 Haziran'da piyasaya sürdü. Arc System Works, Guilty Gear Xrd -Revelator-'ı ​​25 Ağustos'ta Japonya'daki oyun salonlarında yayınladı.

Oyun, 'Şık Mod' adı verilen yeni başlayanlar için tasarlanmış yeni bir mod içeriyor. Bu modda oyuncular, tek bir düğmeye tekrar tekrar basarak temel kombinasyonları, özel ve Overdrive hareketlerini gerçekleştirebilir. Konsol sürümleri, PS4 ve PS3 sürümleri arasında platformlar arası çok oyunculu oyun sunacak.

Arc System Works, orijinal Guilty Gear Xrd -SIGN- oyununu Şubat 2014'te Japon oyun salonlarında piyasaya sürdü. Şirket daha sonra oyunu PlayStation 3 ve PlayStation 4 konsolları için Aralık 2014'te Japonya'da piyasaya sürdü ve yayıncı Aksys Games, oyunu Kuzey Amerika'da piyasaya sürdü. o aydan sonra. Arc System Works, oyunu Haziran 2015'te Avrupa'da piyasaya sürdü.

Kaynak: 4Oyuncular aracılığıyla Oyunum Haber Flaşı