Guilty Gear Xrd Revelator Oyununun Açılış Videosu Jam Kuradoberi'yi Güncelleme Karakteri Olarak Gösteriyor

Guilty Gear Xrd Revelator Oyununun Açılış Videosu Jam Kuradoberi'yi Güncelleme Karakteri Olarak Gösteriyor

Dövüş oyunu 25 Ağustos'ta Japon oyun salonlarını vuruyor

Japon oyun geliştiricisiArk Sistemi İşleribaşlamak yayın Akışı Guilty Gear Xrd -Revelator- arcade dövüşü için Cumartesi günü açılış videosuoyun. Video, oyunun oynanabilir karakterlerini tanıtıyor.

Video ayrıca Arc System Works'ün Jam Kuradoberi karakterini bir güncelleme yoluyla oyunda kullanıma sunacağını da ortaya koyuyor.Rei Matsuzakikarakteri seslendirecek.Arc System Works, oyunu 25 Ağustos'ta Japonya'daki oyun salonlarında yayınlayacak.

oyun da olur özellik Jack O, Guilty Gear serisinin hikayesi için önemli olan 'o adam'ın astı.

Guilty Gear Xrd -Sign-'in halefi olan oyun, mevcut oynanabilir karakterlerin hareket ve yeteneklerinde ayarlamalar içerecek. Arc System Works, daha önce oynanabilir yeni bir karakter olan Johnny'yi tanıtmıştı.

Guilty Gear Xrd -Revelator- ayrıca yeni başlayanlar için tasarlanmış 'Şık Mod' adlı yeni bir mod içerecek. Bu modda oyuncular, tek bir düğmeye tekrar tekrar basarak temel kombinasyonları, özel ve Overdrive hareketlerini gerçekleştirebilir.

Arc System Works, Guilty Gear Xrd -Sign- dövüşünü yayınladıoyunŞubat 2014'te Japon oyun salonlarında. Şirket daha sonra oyunuOyun istasyonu4 Aralık'ta Japonya'da 3 ve PlayStation 4 konsolları ve yayıncı Aksys Gamespiyasaya sürülmüşOyun 16 Aralık'ta Kuzey Amerika'da. Arc System Works, oyunu 3 Haziran'da Avrupa'da piyasaya sürdü.

Kaynak: Famitsu