Gundam Build Fighters TV Anime'nin 2. Tanıtımı Yayınlandı

Gundam Build Fighters TV Anime'nin 2. Tanıtımı Yayınlandı

Kahraman Sei ve gizemli Reiji buluşuyor, GunPla inşaatçıları Mao ve Ricardo videoda tanıtıldı

için ikinci tanıtım videosuGundam Yapı Savaşçılarıtelevizyon anime dizisi Cuma günü yayınlanmaya başladı.

Videoda, kahramanı Sei, başarılı bir şekilde garip bir taşla tanışır ve alır.GundamSavaşçı Reiji. Reiji, Sei'ye taşı kullanırsa, koşullar ne olursa olsun Sei'nin yardımına geleceğini söyler. Videoda Ricardo Ferrini karakteri ve Wing Gundam Fenicce ile Mao Yasaka ve Gundam X Maō tanıtılıyor. Sei ayrıca özelleştirilmiş Gundam plastik modelini (GunPla) Build Strike'ı sunar ve Reiji ile bir GunPla savaşına girer.

9 Ağustos'ta açıklanan karakterler şunlardır:Mao Yasaka (aşağıda resmedilmiştir) Sei'nin Kyoto'daki rakibi ve usta bir GunPla üreticisidir. GunPla'yı çok genç yaşta inşa etmeye başladı ve GunPla işçiliğinin bir sonraki halefi olarak selamlandı. Nazik tavrına rağmen Mao'nun sert birSavaşçı ruh.

Ricardo Ferrini (aşağıda resmedilmiştir) İtalya'dan GunPla Battle dünya şampiyonalarına düzenli olarak katılmaktadır. 'İtalyan züppe' dünyayı dolaşıyor ve Reiji ile bir görev üstleniyor. GunPla yapan kız avında %80 başarı oranıyla övünüyor.

Rinko Iori (aşağıda resmedilmiştir) Sei'nin annesi ve Iori model dükkanının mağaza müdürüdür. Buna rağmen, plastik modeller, özellikle de oğlunun ilgilendiği GunPla hakkında sınırlı bilgisi var. Özel yeteneği yemek yapmaktır.

Takeshi Iori (aşağıda resmedilmiştir) Sei'nin babasıdır ve GunPla Battle dünya şampiyonasında iki kez ikinci olmuştur. Iori manken dükkanını karısı ve oğlunun bakımıyla bırakır ve GunPla'yı tanıtmak için dünyayı dolaşır.

Ayrıca animenin resmi web sitesi ilan edildi Cumartesi günü tema şarkısı sanatçıları.Geri'Nibun no Ichi' açılış tema şarkısını seslendirecek ve Airi, 'Imagination > Reality' bitiş tema şarkısına katkıda bulunacak.

dizi olacaközelliksadece yeni değilmekaniktasarımlar değil, aynı zamanda Build Strike Gundam gibi önceki Gundam projelerinden özelleştirilmiş tasarımlar (Gundam Tohum), Zaku Amazing (ilk Gundam), Wing Gundam Fenice (Gundam W.), ve Gundam X Mao (Gundam X). Anime, beraberindeki HG Build Custom aksesuar serisiyle kişiselleştirmeyi teşvik eden bir HG Build Fighters model kit serisine bağlanacak.

Hikaye yakın gelecekte GunPla Battles, Gundam plastik modellerini karşı karşıya getiren yarışmalar, 'İkinci GunPla Boom'da dünya çapında popüler hale geldiğinde geçiyor. Birinci sınıf bir ortaokul öğrencisi ve bir model dükkanı sahibinin tek oğlu olan Sei Iori, GunPla'yı inşa etmede yeteneklidir, ancak GunPla Savaşlarında deneyimsizdir. Başarılı bir Gundam Fighter olan Reiji adında gizemli bir çocukla karşılaşır. Birlikte GunPla Battle dünya şampiyonaları için çabalıyorlar.

Kenji Nagazaki(6 numara) tarafından denetlenen komut dosyalarını yönetiyorYousuke Kuroda(Gündem 00).Kenichi Ohnuki(Mobile Suit Gundam Seed C.E.73: Stargazer,Haruka: Zaman Akışının Ötesinde – Sekiz Muhafızın Hikayesi,Garzey'in Kanadı) ile işbirliği içinde karakterleri tasarlıyorSuzuki Yasuda(Yozakura Dörtlüsü,Durarara!!,Devil Survivor 2 Animasyon). Mecha tasarımcısı kadrosu şunları içerir:Kunio Okawara,Junichi Akutsu,Junya Ishigaki,Kanetake Ebikawa, veKenji Teraoka.

Dizi 7 Ekim'de başlayacakTV Tokyo.

Resimler © Sotsu, Sunrise, TV Tokyo