Gundam Extreme VS Force PS Vita Game'in Batı Sürümü Yalnızca Dijital Olacak

Gundam Extreme VS Force PS Vita Game'in Batı Sürümü Yalnızca Dijital Olacak

12 Temmuz'da tüm Japon DLC'leriyle birlikte oyun

Bandai Namco EğlenceSalı günü, batınınserbest bırakmakarasındaMobil Takım Gundam: Aşırı Karşı KuvvetOyun istasyonuVita oyunu sadece dijital olacak. Oyunun 12 Temmuz'da hem Kuzey Amerika'da hem de Avrupa'da piyasaya sürülmesi planlanıyor. Oyun, tüm indirilebilir içeriği (DLC) ve Japonca sürümdeki güncellemeleri sunacak.

Şirket ayrıca oyun için yeni bir fragman yayınlamaya başladı:

Oyun 23 Aralık'ta Japonya'da piyasaya çıktı. Bandai Namco Entertainment ayrıcapiyasaya sürülmüşAsya pazarı için İngilizce versiyonu.Silah Barbatos barajı (form 4) en sonGundamtelevizyon animesi,Mobile Suit Gundam: Demir Kanlı Yetimler, ve Haine's Destiny Gundam'danMobile Suit Gundam Seed DestinyJaponya'da oyuna dahil olan bir DLC olarak sınırlı bir süre için mevcuttu. Gun için bir indirme kodu Barbatos barajı (1. form) dahil 24 Aralık'ta Japonya'da animenin ilk Blu-ray seti ile.

Önceki girişlerde görülen tanıdık 2'ye 2 oynanışına ek olarak, yeni oyun, oyuncuların altı mobil takımdan kendi orijinal birimlerini oluşturmalarına izin veriyor. yılında ilk kezfranchise, bir savaşta en fazla yedi MS ile üç MS birimi ve savaş gemileri olabilir. İki oyuncu, PS Vita'nın geçici çok oyunculu işlevi aracılığıyla birbirleriyle savaşabilir. Yeni Kuvvet Sistemi, oyuncuların 'tek tuşla' diğer mobil giysilere talimat vermelerine ve düşmanları yenmek ve üsleri ele geçirmekten güç puanları toplamalarına olanak tanır. Bu kuvvet noktaları, istatistikleri yenilemek için kullanılabilir.

Kaynak: gematsu (tuz roma)