Gundam: Extreme VS Force, Sınırlı Üretim PS Vita/PS TV Modellerini Aldı

Gundam: Extreme VS Force, Sınırlı Üretim PS Vita/PS TV Modellerini Aldı

23 Aralık paketi oyun ve menü temalarını içeriyor

resmi JaponcaOyun istasyonuBlog ilan edildi Salı günüSonyPlayStation Vita ve PlayStation TV'nin (Japonya'da PlayStation Vita TV olarak bilinir) özel işbirliği modellerini yayınlayacak ve bu modellerin piyasaya sürülmesiyle bağlantılı olacak.Bandai Namco EğlenceyaklaşanMobil Takım Gundam: Aşırı VS-Force PS Vitaoyun.

PlayStation Vita modelleri, RX-78-2'yi tasvir eden lazerle oyulmuş tasarımlara sahip olacak.Gundam(ilk Mobile Suit Gundam anime serisinden) ve RX-0 Unicorn Gundam (ilkMobil Takım Gundam Unicornanime). Hem Buzul Beyazı hem de Siyah renklerde satışa sunulacak. PlayStation TV modeli, benzer bir lazerle oyulmuş tasarıma sahip olacak, ancak yalnızca Glacier White'da mevcut olacak.

Pakette PS Vita/PS TV modellerinin yanı sıra Mobile Suit Gundam: Extreme VS-Force oyunu, özel menü temaları ve modellerden tasarımın yer aldığı bir kutu yer alacak.Sony şu anda PS Vita ve PS TV modelleri için ön siparişleri kabul ediyor ve 23 Aralık'ta Japonya'da piyasaya sürecek.serbest bırakmakMobile Suit Gundam: Extreme VS-Force oyunu. PS Vita modelleri 27.980 yen (yaklaşık 233 ABD Doları), PS TV modelleri 18.180 yen (yaklaşık 151 ABD Doları) tutarındadır.

Bandai Namco Entertainment daha önceakış9 Ekim'deki oyun için bir fragmanT.M. Devrim'tema şarkısı'MİRASkuvvet.'

Önceki girişlerde görülen tanıdık 2'ye 2 oynanışına ek olarak, yeni oyun, oyuncuların altı mobil takımdan kendi orijinal birimlerini oluşturmalarına izin veriyor. yılında ilk kezfranchise, bir savaşta üç MS birimi ve yedi adede kadar MS'li savaş gemileri olacak. İki oyuncu, PS Vita'nın geçici çok oyunculu işlevi aracılığıyla birbirleriyle savaşabilir. Yeni Kuvvet Sistemi, oyuncuların 'tek tuşla' diğer mobil giysilere talimat vermelerine ve düşmanları yenmek ve üsleri ele geçirmekten güç puanları toplamalarına olanak tanır. Bu kuvvet noktaları, istatistikleri yenilemek için kullanılabilir.

Silah En son Gundam televizyon animesinden baraj Barbatos (form 4), bu sonbaharınMobile Suit Gundam: Demir Kanlı Yetimler, oyunla birlikte verilen bir DLC olarak sınırlı bir süre için mevcut olacak. Gun için bir indirme kodu Barbatos barajı (1. form) dahil 24 Aralık'ta animenin ilk Blu-ray setiyle.

Oyunun ilk kopyaları ayrıca Mobile Suit Gundam U.C. için promosyonel bir 'RX-78-2 Gundam' kartı içerecek. Kart Oluşturucu oyunu.

oyun olacakalmakBu kış Asya'da bir İngilizce sürümü.

[Aracılığıyla gematsu ]