Gundam SEED'in Devam Filmi, Yeni Oyun, Yeni Manga Onaylandı

Gundam SEED'in Devam Filmi, Yeni Oyun, Yeni Manga Onaylandı

tutulma İki savaş arasında geçen manga, Temmuz'da çıkıyor

BandaiNamcoGrup duyurdu Mobil Takım Gundam SeedProje ateşlendi Gerçek boyutlu Freedom Gundam'ın açılış töreni sırasında girişimheykelCuma günü Şanghay'da. Girişim, orijinal Mobile Suit Gundam Seed'in 20. yıldönümünü anıyoranimegelecek yıl ve birkaç bölümden oluşacak. Girişimin ana başlığı, daha önceilan edilditelevizyon dizisinin devamı niteliğindeki film projesi (şu anda yapım aşamasında olduğu onaylandı). Geri dönen yönetmen tarafından yönetilen personelMitsuo Fukuda, açılış tarihini ve diğer detayları ilerleyen günlerde açıklayacak.

Girişim ayrıca yeni bir Mobile Suit Gundam Seed oyununu da içeriyor. Personel gelecekte daha fazla ayrıntı açıklayacak.

Mobile Suit Gundam Seed Eclipse yan hikaye mangası (yukarıda resmedilmiştir), yeni bir Mobile Suit Varyasyon projesi olarak Temmuz ayında Japonya'da ve denizaşırı ülkelerde piyasaya sürülecek. Hikaye, iki savaş arasındaki 'kayıp iki yıl' olarak bilinecek olan Kozmik Çağ 72'de geçiyor. Bazıları buna 'ince buz üzerinde barış' zamanı diyor, bazıları ise 'bir sonraki kargaşadan önce kısa bir mola' diyor. Hikaye, 17 yaşındaki mobil takım pilotu Tatsumi Hōri, 19 yaşındaki komutan Miyabi Oto Kiō, 18 yaşındaki Koordinatör pilot Ken Norland Suse ve ODR olarak bilinen içi boş bir birimde hayatlarını riske atan diğerlerini takip ediyor.Manganın MVF-X08 Eclipse Gundam'ı, ODR tarafından çok gizli olarak geliştirilen özel bir mobil giysidir. Bandai olacak teklif Ağustos ayında Master Grade 1/100 model kiti.

Hikaye kredilendirildiEKMEK, veAtsushi Sogamanga çiziyor. Kogado Studio karakterleri tasarlıyor veJunichi Akutsu(yoldan sapanlar) tasarlıyormekanik.Kadokava'sGundam Acedergi olacakbaşlatmak26 Temmuz'da manga.Gundam.infoTemmuz ayında mangayı yurtdışında sunmaya başlayacak.

orijinalinden sonra canlı yayın Cuma günü iptal edildi,Gundam Kanalıve Gundam.info yetkilisiYoutubeKanallar, heykelin açılış törenini 31 Mayıs'ta saat 12.00'de yayınlayacak. (30 Mayıs, 23:00 EDT). Heykelde yeni bir özel anime videosu varyaptıFukuda tarafından.

Çin'deki ilk büyük ölçekli Gundam etkinliği olan 'Gundam Şanghay'da rıhtımlar', 28 Mayıs - 11 Temmuz tarihleri ​​arasında Mitsui Alışveriş Parkı'nda gerçekleştiriliyor.LaLaportJinqiao, heykelin evi. Etkinlik, Gundam tarihine, çeşitli animelere, ücretsiz Gundam plastik model gösterilerine ve oyunun diğer yönlerine ayrılmış etkileşimli alanları içeriyor.franchise.

İlk Mobile Suit Gundam Seed televizyon animesi 2002'den 2003'e kadar yayınlandı, ardındanMobile Suit Gundam Seed Destiny2004'ten 2005'e. Üç bölümlüMobile Suit Gundam Seed C.E.73: Stargazeranime projesi 2006 yılında izledi.SonyMüzik Anime Festivali '06ilan edildiMayıs 2006'da planlanan film projesi.

Chiaki Morosawa, ikisinin baş senaristiGundam Tohumdiziler,GeçtiHer iki Gundam Seed televizyon dizisini yöneten kocası Mitsuo Fukuda ile planlanan Gundam Seed film projesinde işbirliği yapıyordu. Morosawa vardıaçıkladı2008'de projenin planının tamamlandığını, ancak 2005'te Mobile Suit Gundam Seed Destiny'nin sona ermesinden bu yana hasta olduğunu söyledi.

Şarkıcı T.M. Devrim (Takanori Nishikawa)belirtilmiş2019'da film projesinin 'ilerlemekte' olduğunu söyledi.

Bandai EğlencesiDaha önce diziyi DVD olarak Kuzey Amerika'da İngilizce olarak yayınlamıştı.doğru şeyler piyasaya sürülmüşanime, Aralık 2020'de Blu-ray Disc'te.

Güncelleme: Manga'nın Gundam.info'daki denizaşırı sürümü eklendi. Teşekkürler, Deacon Blues.

Kaynak: Gundam.info