Gundam: Senjō no Kizuna II Oyununun Tanıtım Videosu 27 Temmuz'da Yayınlandı

Gundam: Senjō no Kizuna II Oyununun Tanıtım Videosu 27 Temmuz'da Yayınlandı

10-11 Temmuz'da Tokyo, Osaka'da yer testi yapılacak

Bandai Namco EğlenceCumartesi günü piyasaya sürüleceğini açıkladı.Mobil Takım Gundam: Senjō no Kizuna II oyun salonuoyun27 Temmuz'da şirket yeni bir tanıtım videosu da yayınladı. Bandai Namco Amusement, 10 ve 11 Temmuz'da Tokyo ve Osaka'da ikinci bir konum testi yapacak.

Orijinal Mobile Suit Gundam: Senjō no Kizuna oyunu, yarım küre projeksiyon ekranlı kapalı bir bölmeye sahipken, yeni girişin açık kokpiti, ilk Mobile Suit Gundam animesinin One Year'ında kokpitlerin daha sadık bir şekilde yeniden yaratılması için üç adet 43 inç HD ekrana sahip. Savaş. Yeni oyun hala çift el kollarını ve pedallarını koruyor ve bir kulaklık soketi (oyuncu tarafından sağlanan) aracılığıyla sesli sohbeti destekliyor. Oyun 4'e 4 veya 6'ya 6 takım maçları sunuyor.Yeni savaş sistemi, mobil giysinin türüne bağlı olarak yeni eylemler içeriyor. Yakın dövüş birimleri, bir takviyede bir saldırıyı iptal edebilir veya 'Yükseltmeyi İptal Et' ile zıplayabilir. Kısa menzilli birimler, düşman saldırılarından belirli bir miktarda hasarı engelleyebilecek bir kalkan donatabilir. Zamanlama doğruysa, silah birimleri 'Just Shot' ile sürekli ateş açabilir. Bombardıman birimleri, yükseklik açılarını ve saldırı açılarını ayarlayabilir.

Oyuncuların her biri kişisel bir destede üç benzersiz mobil giysiyi bir araya getirebilir ve ardından savaşın ortasında mobil giysiler arasında geçiş yapabilir. Oyuncular ayrıca vurulduktan sonra askılarına döndüklerinde mobil kıyafetleri değiştirebilir ve havadan bir düşüşle savaş alanına geri dönebilirler. Oyuncular, mobil takımlarının silahlarını ve renk şemalarını özelleştirebilirler.

Önceki bir videoda aşağıdaki İngilizce özet yer almaktadır:

Mobil Takım Hayatta Kalma Oyunu
U.C. 0079, E.F.F. ve Zeon patlar. Sen savaş alanında savaşan bir askersin, tarihin yaşayan bir tanığısın. Kokpitten mobil takımınızı kontrol edecek ve tarafınızı zafere taşıyacaksınız. Yoldaşlarına inan. Böylece yeni bir savaş başlar.

İlk Mobile Suit Gundam: Senjō no Kizuna atari oyunu Kasım 2006'da Japonya'da piyasaya sürüldü. Atari oyunu kurulumu, oyuncuların kubbe şeklindeki bir ekranda oyunu oynamak için girdiği kokpit benzeri bir bölmeye sahipti.

Mobile Suit Gundam: Senjō no Kizuna Portatif port içinOyun istasyonuPortable, Mart 2009'da Japonya'da piyasaya sürüldü. Mobile Suit Gundam: Senjō no Kizuna VR Prototip VR deneyimi, 2017-2018'de VR Zone Shinjuku merkezinde gerçekleştirildi.

Kaynak: Gundam.info


Açıklama: Bandai Namco Holdings Inc.'in tamamına sahip olduğu bir yan kuruluş olan Bandai Namco Filmworks Inc., Inc.'de kontrol gücü olmayan, azınlık hissedarıdır.