Gundam Versus Game, Videoda Gundam Age DLC'sini Ortaya Çıkardı

Gundam Versus Game, Videoda Gundam Age DLC'sini Ortaya Çıkardı

Gundam AGE-1, Flit Asuno 26 Eylül'de oyuna katılıyor

Bandai Namco EğlencePazar günü Tokyo Game Show 2017'de, oyundan oynanabilir mobil takımlar eklediğini açıkladı.Mobil Takım Gundam YAŞGundam Versus'a animeOyun istasyonu4 oyun. Oyun, Gundam AGE-1 mobil takımını ve Flit Asuno'yu ana pilot olarak ekleyecek. Oyun ayrıca RGE-B790 Genoace, RGE-B790CW Genoace Custom, WMS-GEX 1 G EXS, CMS-328'i de ekleyecek.çaresizve Gundam AGE-1 mech'leri olarakForvetbirimler. DLC 26 Eylül'de çıkacak.

Bandai Namco Entertainment America ayrıca Cuma günü makine ve karakterlerin önizlemesini gösteren bir video yayınlamaya başladı.Zafer Gundam.



Oyunsevk edildiTemmuz ayında Japonya'da. Bandai Namco Entertainment olacak serbest bırakmak Amerika, Avrupa'daki oyun,veGüneydoğu Asya, 29 Eylül.

olanlar ön sipariş ABD'deki katılımcı perakendecilerdeki oyun, BN-876 ß Hot Scramble Gundam'ı (aşağıda resmedilmiştir) ve ASW-G-08 Gundam Barbatos Lupus ve GN-005 Gundam Virtue dahil olmak üzere bonus DLC karakterlerini alacak.

Oyun özellikleri 90'dan fazla Mobil Takım.

Gundam Versus, serideki diğer oyunlardan farklı olarak bir atari oyunundan uyarlanmamıştır, PlayStation 4 konsolu düşünülerek geliştirilmiştir. Oyun, serinin tanıdık ikiye iki savaşlarını içeriyor, ancak başka oyun modları da var. Oyun, Boost Action (artırma çizgisi, hızlandırma adımı ve yeni hızlandırma dalışı dahil), Striker Select ve Uyanış savaş sistemlerine sahiptir. Seride ilk kez oyun altı kişilik çevrimiçi çok oyunculu bir özelliğe sahip.

[Aracılığıyla Otakomu ]


Açıklama: Bandai Namco Holdings Inc.'in tamamına sahip olduğu bir yan kuruluş olan Bandai Namco Filmworks Inc., Inc.'de kontrol gücü olmayan, azınlık hissedarıdır.