Gunpla Builders World Cup 2015 Avustralya Yarışmasının Kazananları Açıklandı

Gunpla Builders World Cup 2015 Avustralya Yarışmasının Kazananları Açıklandı

Gundpla Builders World Cup 2015'in Avustralya raundunun kazananları 8 Ağustos 2015 Cumartesi günü Sydney Manga and Anime Show'da açıklandı ve Gunpla modeller tarafından sunuldu.Katsumi Kawaguchi. Etkinlik tarafından organize edildi sürüler , hobi ve PARAMPARÇA ETMEK .

Gundpla Builders World Cup (GWBC), Bandai'nin ürün yelpazesini kullanan benzersiz ve yaratıcı kreasyonlar göstererek en büyük silah üreticisini belirlemek için düzenleniyor.Gundammodel kitleri.

GBWC 2015, Open Kategori A 20 yaş altı ve Open Kategori B 21 yaş ve üzeri olmak üzere Open ve Junior olmak üzere iki kategoriye ayrıldı. 2015 Gundpla Builders Dünya Şampiyonası Finalinde Avustralya'yı temsil etmek üzere Japonya'ya yapılacak bir gezinin büyük ödülü için iki kazanan seçildi. İki kazanan aşağıdaki gibidir;Açık Kategori Birincisi - Joshua Darrah Junior Kategori Birincisi - Wai Chai Tam

Wai'yi tebrik ederimçayve Josh! Her kategori için sonuçlar aşağıdaki gibidir;

Kategori A'yı Aç

15 ila 20 yaş arası.

1. Sıra - Yukun Weng 2. sıra - Henry Hondros 3. sıra - samuel li

B Kategorisini Aç

21 yaş ve üzeri.

1. Sıra - Joshua Darrah 2. sıra - Lance Nguyen 3. sıra - Jerry Mac

Junior A

10 yaş ve altı.

1. Sıra - Yakut Forsyth

Küçük B

11 ila 14 yaşında.

1. Sıra - Wai Chai Tam 2. sıra - Brendan James Bernerdino 3. sıra - Dennis

Gunpla Builders World Cup hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz Bandai-Hobby's'i ziyaret edebilirsiniz. İnternet sitesi ve bölgesel sonuçları yayınlandıkça takip edin burada .

The Ghost Of Zeon'un facebook sayfasındaki tüm GWBC2015 Avustralya girişlerinin tam galerisine göz atabilirsiniz ( burada ), bir izle bitkin tüm girişleri ve SMASH'den GWBC Atölyelerini The Ghost of Zeon'un youtube çalma listesinde izleyin ( burada ). Ve ödül törenlerini yakalayabilirsin burada .

Gunpla binası hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, Gunpla Builders Australia'yı her zaman şu adresten ziyaret edebilirsiniz: Facebook ilham ve tavsiye için.

Scott'a büyük bir teşekkür ( Zeon'un Hayaleti ) Taylor'a bu özette fotoğraflarını kullandığı ve hafta sonu kazananlar listesinin oluşturulmasına yardımcı olduğu için.