Gurren Lagann Design Resmi Olmayan İngiliz Bayrağı Anketini Kazandı

Gurren Lagann Design Resmi Olmayan İngiliz Bayrağı Anketini Kazandı

Sıfır yok Tsukaima,çilekli hatmifinalistler arasında tasarımlar

Günün Pek Günlük Olmayan Bağlantısı: 'den ilham alan bir tasarımSağ Toppa Gürren-Lagannanime serisi var kazanmak İngiliz bayrağının yeniden tasarımı için The Daily Telegraph gazetesinin web sitesi tarafından yapılan resmi olmayan bir anket. Ian Lucas, İşçi Partisi'nin Wrexham, Galler'den İngiliz Parlamentosu üyesi, önerildi 27 Kasım'daki bir yasama tartışmasında, Union Jack bayrağının Gal bayrağının bir unsurunu, özellikle de Gal ejderhasını içerecek şekilde yeniden tasarlanması. (Union Jack'te şu anda İngiliz, İrlanda ve İskoç bayraklarından öğeler var.) Daily Telegraph'ın web sitesi başladı. ısrarla istemek okuyucularından tasarım önerileri ve Kavradı seçtiği yirmi adayla ilgili resmi olmayan bir çevrimiçi anket. Son birkaç gün içinde 'şüpheli oylama kalıpları' için ayarlama yaptıktan sonra bile, kafatası simgesi olan bir tasarım (sağdaki resim)kazançGurren-Lagann dizisi oyların yüzde 55'ini alarak anketi kazandı.

Kafatası bayrağının tasarımcısı 'Norveçli Anonim'e göre, '[Tasarım] 'BİRLİK!' diye bağırmayı temsil ediyor. ve bir araya gelerek; sebebi kaldırıma atmak ve imkansızı yapmak; güçle savaşmak ve gökleri delmek.' (Alıntının ifadesi, özellikle 'gökyüzünü delmek', Gurren-Lagann'daki ifadelere göndermeler içerir.) Tasarım, okuyucu tasarım gönderimleri çağrısı Japon 2 kanalına iletildikten sonra gazete sitesine gönderilen birçok tasarımdan biridir ve uluslararası 4chan çevrimiçi bülten tahtası sistemleri.

Başka bir tasarım (yukarıda soldaki resimde) Louise karakterine sahiptir.Noboru YamaguchiveEiji Usatsuka'sSıfır yok Tsukaima hafif Roman , manga ve animefranchise, Galli ejderha sürme. Şu anda oyların% 11'i ile ankette ikinci sırada yer alıyor. (Web sitesinin kazananı açıklamasından bu yana, 'Norveçli Anonim' tasarımı ankette biraz düştü ve şimdi %52 oy aldı.) Her iki tasarım da oyların %8'ini alan mevcut bayrağı koruma seçeneğinin başında geliyor. . %3'lük bir takip, Cornwall, İngiltere'den gelen kurgusal bir karakter olan Ana Coppola'yı içeren bir Japon tasarımıdır (sağdaki resimde).Barasui'sçilekli hatmimanga ve anime franchise. Web sitesinin anketi bağlayıcı değildir ve Parlamento henüz Lucas'ın bayrağı yeniden tasarlama önerisine göre hareket etmedi.Quikbeam1, Angieness, Gunnar René Øie, ty love ve görünüşe göre İngiliz anime fandomunun 1/7'sine bu haftaki haber ipuçları için teşekkür ederiz.