Gurren Lagann İngilizce Altyazılı Olarak Ücretsiz Olarak Yayınlandı (Güncellendi)

Gurren Lagann İngilizce Altyazılı Olarak Ücretsiz Olarak Yayınlandı (Güncellendi)

Anime AğıAmerikan yayın hizmeti bugün resmen açılıyor

anime Ağı,AD VizyonuABD'de televizyon kanalı başladı yayın Akışı kazanç'ın hit Gurren Lagann serisi, İngilizce altyazılı ücretsiz çevrimiçi. Gurren Lagann'ın yayın akışı, Anime Network'ün geniş bant hizmetinin bugün resmi açılışının bir parçası. Yayın aynı zamanda Anime Network'ün Kuzey Amerika ev videosunda henüz piyasaya sürülmemiş yeni dizileri sunan İlk Bakış çabasını da başlatıyor. Gurren Lagann'ın her hafta yeni bir bölümü eklendiğinden, bir haftayı kaçıranlar için en az iki arşivlenmiş bölüm çevrimiçi kalacaktır.

Sağ Toppa Gürren Lagannyarattığı stüdyodan en son dev robot serisidir.Zirveyi Hedefleyin! silah avcısıveNeon Genesis Evangelion. Anime, insanlığın çoğuyla yeraltında yaşayan Simon adında genç bir çocuğun hikayesini anlatıyor. Simons, bazı insanların Beastmen olarak bilinen yaratıklarla savaşmak için dev robotlara pilotluk yaptığını öğrendiği Dünya'nın yüzeyine çıkmaya cesaret eder. İki geniş hikaye yayında, dizi, Simon'ın Beastmen'e ve insanlığın bir başka gölgeli düşmanına karşı savaşını anlatıyor. 27 bölümlük dizinin prömiyeri Nisan ayında Japonya'da yapıldı ve Eylül ayında sona erdi.

ADV Başkanı ve CEO'suJohn LedfordANN'e şunları söylüyor:Anime Ağı Çevrimiçi,ADV Filmlerisite veya benzeri üçüncü taraf sitelerAnime Haber Ağı. İlk Bakış programımız bundan yola çıkarak büyüdü.'Ledford, şirketinin Gurren Lagann akışının benzersiz olduğunu, çünkü ev videosunun yayınlanmasından çok önce tüm seri için ücretsiz olarak sunulduğunu ekliyor. 'Her yerde yeni serilerin bölümlerini çıkardık, örneğinNewtype ABDdiskler, kendi sitelerimizde ve IGN.com gibi diğer web sitelerinde. Ancak İlk Bakış ile tüm seriyi yayınlıyoruz ve ana videonun yayınlanmasından iki aydan fazla bir süre önce başlıyoruz.*'Medyaolduteklif Ölüm notuiki ücretli indirme hizmetinde Kuzey Amerika ev videosu yayınlanmadan önce çevrimiçi İngilizce altyazılı.

Hizmet, Amerika'da ikamet edenler için Adobe Flash Player 9 gerektirir, ancak başka bir kısıtlaması yoktur. Reklamlar, hizmeti desteklemek için bir bölümden önce, sırasında ve sonrasında oynatılır, ancak aksi takdirde kullanıcılar bölümün herhangi bir noktasına atlayabilir. Hizmetteklif edildiKasım ayındaki 'yumuşak lansman' sırasında çevrimiçi olarak on iki önceki seri ve bunlar, daha fazla başlıkla birlikte izlenmeye devam ediyor. Bu eski dizilerin İngilizce dublajı varken, Gurren Lagann gibi İlk Bakış programlarının İngilizce altyazıları var. Ledford, 'Elbette İlk Bakış'a verilen tepkiyi çok yakından izleyeceğiz. Bu programın başarısı kuşkusuz gelecekteki programlamamıza rehberlik edecektir.'

Ledford, klasik diziler gibiRahXephongibi yeni, devam eden dizilerle karşılaştırıldığında bile şirketinin beklediğinden daha fazla izleyiciye sahipti.Ah! Tanrıçam: Fantezi Uçuşlar. 'Sanırım bu her zaman şüphelendiğimiz şeyi gösteriyor: Anime fandomu her gün büyüyor ve İnternet, bir süredir yayında olsalar bile 'sizin için yeni' olan dizileri keşfetmenin harika bir yolu. .'

Gurren Lagann'ın akışı, Amerikan anime endüstrisinde DVD satışlarının düşmesi ve çevrimiçi anime dağıtımının yükselişiyle başa çıkmak için devam eden çabalardan biridir. ANN Yeni Medya DirektörüJustin Sevakisyardım ettiartırmak'Sektöre Açık Mektup' başyazısıyla konuyla ilgili diyalog ve yanıtlar geldi.Bandai Görsel ABDveGDH Uluslararası(Gonzo anime stüdyosunun kardeş şirketi).

Japon lisans sahiplerinin girişime tepkisi sorulduğunda, Ledford onların işbirliğini vurguluyor. '…Bunu kesinlikle açıklığa kavuşturmama izin verin - Japonya'daki ortaklarımız İnternet'in gücünün çok iyi farkındalar. Bu konuda çok ileri görüşlüler ve Japon üreticilerin interneti anlamadığı veya umursamadığı yönündeki herhangi bir fikir yanlış.

'Soru, her zaman olduğu gibi, internet üzerinden animeyi yaratıcılar için adil bir şekilde nasıl sunacağımızdır. Tüketiciler her şeyi ücretsiz istiyor. Bütün bunları yapan insanların besleyecek aileleri var. Ortaklarımız ve kendimiz için iyi bir anlaşma sağlarken mümkün olan en geniş kitleyi oluşturmak için doğru dengeyi kurmak bizim işimiz. İlk Bakış, devam eden bu süreçteki en son adımdır.'

Resim © Gainax/anipleks, NEREDE-J,TV Tokyo,Dentsu


Güncelleme: 2007-12-24'te ADV Films, tüm programların tamamı altyazılı olarak yayınlanmayacağını açıkladı. Örneğin, şu anda Gurren Lagann'ın yalnızca üç bölümü altyazılı yayın için planlanmıştır. İşlem hattındaki diğer seriler, İlk Bakış aracılığıyla daha uzun tirajlar alacak. ADV yanlış anlaşılmadan dolayı üzgün.

* ADV Films, bu ifadenin 'Ama İlk Bakış ile tüm seri kadar yayın yapıyoruz ve ana videonun yayınlanmasından iki aydan fazla bir süre önce başlıyoruz' şeklinde revize edilmesini istedi.


Bu makalenin devamı var:Gurren Lagann'ın Sadece İlk 3 Bölümü Yayınlanacak(2007-12-24 13:24)