Hanabee, Çevrimiçi Akışa Daha Fazla Monogatari Serisi Ekliyor

Hanabee, Çevrimiçi Akışa Daha Fazla Monogatari Serisi Ekliyor

HanabeHanabee.com.au'da ücretsiz akış için daha fazla Monogatari ile Mart ayının Monogatari Ayı olduğunu duyurdu;
Hanabe'ın bu ayki yeni yayın bloğu şu şekilde açıklandı:monogatarilerile birlikteNisemonogatari,Nekomonogatari (Siyah)veMonogatari Serisi İkinci Sezonbirleştirmebakemonogatariücretsiz çevrimiçi akış için Hanabee.com.au'da. Haber Cuma günü Hanabee's aracılığıyla duyuruldu. haber bülteni ve Facebook 3. Doğum Günü Kutlamalarının bir parçası olarak.

Hanabee.com.au'da bulunan Monogatari serileri aşağıdaki gibidir;

Yukarıdaki diziler Japonya'da yayınlandıkları sırayla, ancak diziyi kronolojik sırayla izlemek istiyorsanız, Bakemonogatari'den önce Nekomonogatari'yi (Siyah) izleyin. Ya da Hanabee'den Karen'ın dizi kronolojisini düz tutun (Göründüğünden daha zor!).

Bakemonogatari Posteri

bakemonogatari

Bakemonogatari, Nisio Isin tarafından yazılan aynı adlı Japon hafif roman serisine dayanmaktadır (NisiOisinonun takma adı, aynı zamanda yazmaktan da sorumluMedaka Kutusu) ve tarafından gösterilenVOfan. Dizi, bir vampir saldırısından kurtulan ve evsiz bir adam olan Meme Oshino'nun yardımıyla tekrar insan olan lise öğrencisi Koyomi Araragi'yi takip ediyor. Şimdi Koyomi, benzer doğaüstü rahatsızlıkları olan başkalarını tökezlemeye devam ediyor ve durumlarıyla vurguladığı gibi yardım etmeye çalışıyor. Her hikaye arkı, Koyomi'nin farklı bir kıza yardım etmesini takip eder, ilk sınıf arkadaşı Hitagi Senjōgahara, kelimenin tam anlamıyla Koyomi'nin kucağına düşer ve hemen Hitagi'nin fizik yasalarını hiçe sayarak çiğnediğini keşfeder.Dizi 15 bölüm sürdü ve stüdyo tarafından üretildi.MİL2009 yılında. YönetmenAkiyuki Shinbo(Magi Madokes büyülü kız,Zan Sayonara Zetsubo Sensei) karakter tasarımı ve baş animasyon yönetmeni üzerinde çalışan Akio Watanbe ile. Seri kompozisyon tarafından ele alındıFuyashi Tou(Zoku Sayonara Zetsubo Sensei) tarafından komut dosyaları ileMuneo NakamotoveYukito Kizawa. Ses aktörleri şunları içerir:Hiroşi KamiyaKoyomi Araragi olarak,Chiwa SaitoHitagi Senjougahara veTakahiro SakuraiMeme Oshino olarak.

Seri aslenilan edildiHanabee tarafından Kasım 2012'de Brisbane Supanova'da yayınlandı ve DVD'ler Nisan 2013'te 1. bölüm ve Mart 2013'te 2. bölüm olarak piyasaya sürüldü. O zamandan beri Hanabee, seriyi Blu-ray ve Ağustos 2014'te toplu baskı olarak yayınladı.

Nisemonogatari

Nisemonogatari, Nisio Isin tarafından yazılan ve VOfan tarafından çizilen Japon hafif roman serisi Bakemonogatari'yi uyarlamaya devam ediyor. Dizi, kendisini hayaletler, tanrılar ve mitlerden oluşan bir koleksiyona yardım eden doğaüstü bir dünyada bulan lise öğrencisi Koyomi Araragi'yi takip etmeye devam ediyor. Bu sefer yerel ortaokulda yayılan lanetler var ve Koyomi'nin kızkardeşleri Karen ve Tsukihi, Koyomi'nin sınıf arkadaşlarından biriyle ilişkisi olabilecek suçluyu arıyorlar.

Akiyuki Shinbo (Bakemonogatari, Puella Magi Madoka Magica) animeyi anime stüdyosu SHAFT'ta yönetti.Akio Watanabe(Bakemonogatari,Dünyayı Sadece Tanrı Bilir) VOFAN'ın orijinal karakter tasarımlarını animasyona uyarladı.Eri KitamuraveYuka Iguchisırasıyla Karen ve Tsukihi olarak rol aldı.Emiri Kato,Miyuki Sawashiro,Kana Hanazawa,Yui Horie, Hiroshi Kamiya Hitagi Senjougahara, Mayoi Hachikuji, Suruga Kanbaru, Nadeko Sengoku, Tsubasa Hanekawa ve Koyomi Araragi rollerini yeniden canlandıracak.Clarissatarafından bestelenen 'Naisho no Hanashi' (Gizli Hikaye) adlı bitiş tema şarkısını söyledi.süper hücre'sryo.

Nisemonogatari (önceki değeri)ilan edildiOcak 2013'te yayınlandı ve ilki Mayıs'ta ikincisi Haziran 2013'te olmak üzere iki bölüm halinde yayınlandı. Ancak Nisemonogatari o zamandan beri Ekim 2014'te DVD veya Blu-ray'de tam bir sürüm halinde toplandı.

Nekomonogatari (Siyah)

Koyomi Araragi, yakın zamanda arkadaşı Tsubasa Hanekawa'nın yardımıyla bir vampir saldırısından kurtulan bir öğrencidir. Şimdi Koyomi, Tsubasa'nın Lanet Kedi adlı bir tuhaflık tarafından ele geçirildiğini ve ebeveynleri de dahil olmak üzere insanlara saldırdığını keşfeder. Koyomi şimdi Tsubasa'nın Lanet Kedi'den kurtulmasına yardım etmenin bir yolunu bulmalıdır.

Nekomonogatari (Siyah), NisiOsin'in Monogatari serisi 'Nekomonogatari (Kuro)'nun Koyomi'yi ve doğaüstü ile olan maceralarını takip eden altıncı romanı uyarlıyor ve Bakemonogatari'nin öncesini anlatıyor.

Nisemonogatari yönetmeni Akiyuki Shinbo iade animenin genel yönetmeni ve Nisemonogatari serisi yönetmeni olarakTomoyuki Itamurastüdyo SHAFT'ta yönetildi. Shinbo ve Fuyashi Tou dizinin senaryolarından sorumluydu ve Akio Watanabe karakter tasarımcısı ve baş animasyon yönetmeni olarak görev yaptı.

Nekomonogatari (Siyah) (önceki değeri)ilan edildiHanabee tarafından Şubat 2014'te Perth Wai-Con'da yapıldı ve dizi 4 Haziran 2014'te yayınlandı.


© NISIOISIN/KODANŞA,
ANIPLEX, ŞAFT

Monogatari Serisi İkinci Sezon

Monogatari Serisi İkinci Sezon beş hikaye yayıdıruyum sağlamakOrijinal hafif roman serisinin beş cildinden malzeme. Hanabee, önceki seriyi zaten yayınlamış olan Monogatari Serisi İkinci Sezonu aldı ve her bir yayı kendi başlığı olarak (toplamda beş bölüm) bir DVD ve Blu-ray birleşik paket olarak yayınladı.

Akiyuki Shinbo, dizinin ilk dört bölümünü yönetti ve Fuyashi Tou ile birlikte dizinin senaryo süpervizörlüğünü üstlendi. Tomoyuki Itamura, son bölüm olan Koimonogatari arkını yönetti. Akio Watanabe, SHAFT'ta karakter tasarımcısı ve baş animasyon yönetmeni olarak görev yaptı veSatoru Kousakimüzikle uğraştı. Kadro Bakemonogatari ve Nisemonogatari'den değişmeden kaldı.

Anime, Temmuz 2013'te Japonya'da prömiyer yaptı veDaisukivegevrek rulo akışendizilerJaponya dışında.Amerika Aniplex EdinilenHaziran 2013'te Nekomonogatari (Siyah) ve Monogatari Serisi İkinci Sezon hakları.

Bölüm 1 - Nekomonogatari Beyaz

Hanabee, Nekomonogatari White'ı 6 Ağustos 2014'te yayınladı ve toplu olarak Tsubasa Tiger olarak bilinen ilk beş bölümü kapsıyor. Sürüm duyurusunu görüntüleyebilirsinizburada.

Bölüm 2 - Kabukimonogatari

Eski vampir Koyomi Araragi ve arkadaşlarının canlı ve ölümsüz yanlış maceralarını sürdüren Kabukimonogatari, Koyomi ve Shinobu'nun yanlışlıkla zamanda yolculuk etmesini ve Mayoi'nin ölümünü geri almasını sağlıyor. Bu, elbette, Koyomi ve Shinobu'nun Mayoi'nin ölümünün neden bu kadar önemli olduğunu ve zamanda nasıl geri dönüleceğini ve neden olunan hasarın nasıl geri alınacağını anlaması gereken karanlık bir gelecek yaratır.

Kabukimonogatari'nin 5 bölümü Mayoi Jiangshi hikaye yayınını kapsar ve Hanabee arkı 1 Ekim 2015'te DVD / Blu-ray kombo olarak yayınladı. Kabukimonogatari Temmuz ayında AVCon 2014'te duyuruldu, yayın duyurusunu görüntüleyebilirsinizburada.

Bölüm 3 - Otorimonogatari

Monogatari Serisi İkinci Sezonun bir sonraki bölümü, Nadeko Sengoku'nun, kayıp bedenini aramak için dev hayalet Kuchinawa tarafından askere alınmasına odaklanan 'Nadeko Medusa' hikayesini kapsıyor. Tabii ki bu, Nadeko'nun davranışı daha da yabancılaştıkça Koyomi ve Shinobu'yu içerir.

Bu üçüncü yay, Otorimonogatari, Nadeko Medusa'yı kapsar ve 5 Kasım 2014'te Japonca ses ve İngilizce altyazılı bir Blu-ray / DVD Combo paketi olarak piyasaya sürüldü. Sürüm, Ağustos 2014'te SMASH 2014'te duyuruldu, duyuruyu görüntüleyebilirsiniz.burada.

4. Bölüm - Onimonogatari

Nadeko Medusa'nın ardından Onimonogatari, odak noktası vampir kız Shinobu Oshino ile 'Shinobu Time' hikayesini anlatıyor. Koyomi, zaman içinde yaptığı hızlı gezintiden döndükten sonra, çete kendilerini karanlıktan yapılmış gizemli bir hayalet tarafından kovalanırken bulur. Neyse ki Shinobu bu görünümü daha önce görmüştü ve 400 yıl önce Japonya'ya yaptığı bir önceki ziyareti içeriyor.

Onimonogatari, 'Shinobu Time' yayını dört bölüm boyunca ele aldı ve ilk olarak 7 Ocak 2015'te yayınlandı. Duyuru Kasım 2014'te basın açıklaması yoluyla yapıldı, yayın duyurusunu görüntüleyebilirsiniz.burada.

Bölüm 5 - Koimonogatari

Koimonogatari, Monogatari Serisi İkinci Sezonunun son bölümüdür ve 'Hitagi Sonu' yayını uyarlar. Hikaye, Deishū Kaiki'nin Hitagi'ye ondan ve Koyomi'nin mezun olduktan sonraki kaderinden kaçınmasına yardım etmeye çalışırken izliyor. Kaiki'nin tek bir şeyi çözmesi gerekiyor, basit bir dolandırıcı bir tanrıyı nasıl alt eder?

Hanabee, Koimonogatari'yi 4 Mart 2015'te DVD ve Blu-ray combo paketi olarak piyasaya sürdü. Sürüm duyurusunu görüntüleyebilirsiniz.burada.


Monogatari Serisi İkinci Sezonu izlediHanamonogatariAğustos 2014'ten itibaren beş bölüm için koştu ve Kabukimonogatari ile Otorimonogatari arasına uyan dokuzuncu kitap Suraga Devil'i uyarladı. 'Final' sezonunun ilk uyarlaması,Tsukimonogatari,prömiyeri yapıldı31 Aralık 2014. Hanabee henüz bu aşamada Hanamonogatari veya Tsukimonogatari'nin lisansını açıklamadı.