Hand Shakers TV Anime'nin Tema Şarkısı Sanatçıları, 10 Ocak Prömiyeri Açıklandı

Hand Shakers TV Anime'nin Tema Şarkısı Sanatçıları, 10 Ocak Prömiyeri Açıklandı

OxT, 'Tek Elden Mesaj' açılış temasını gerçekleştiriyorAkino Araibitiş teması üzerine 'Yume Miru Ame'

resmi web sitesiEl Çalkalayıcılar-orijinaltelevizyon animesiprojeanimasyon stüdyosu ileGoHands, üretim şirketiSınır İşlerive yayıncıKadokava- ilan edildi animenin tema şarkısı sanatçıları ve 10 Ocak Pazartesi günü galası.

Öküz (Derebeyi) animenin açılış tema şarkısı 'One Hand Message'ı seslendiriyor.Masayoshi Ōishişarkıda akustik gitar çalarken[e-posta korumalı]elektro gitar çalıyor.Akino Arai'Yume Miru Ame' (Dreaming Rain) adlı bitiş tema şarkısını seslendiriyorum. 'One Hand Message'ın CD single'ı 25 Ocak'ta, 'Yume Miru Ame' single'ı ise 22 Şubat'ta piyasaya çıkacak.

Anime, 10 Ocak'ta 24:30'da (11 Ocak 12:30'da geçerli olmak üzere) prömiyer yapacak.Tokyo MX, ve daha sonra yayınlanacakMBS,TV Aichi, veBS11. İlk dört bölümün 'A Road to Be Hand Shakers' başlıklı özel bir gelişmiş gösterimi Pazar günü Osaka'da galası yapıldı ve ardından Japonya'daki seçkin sinemalarda gösterimler yapıldı.daha önceilan edildidöküm şunları içerir:


Takım Teçhizatı:Soma SaitoTazuna (solda) veSumire MorohoshiKoyori olarak (sağda)


Takım Kartı:Ai KayanoRiri (solda) veAyumu MuraseMasaru olarak (sağda)


Takım Gölgesi:Sumire UesakaChizuru (solda) veKaito IshikawaHayate olarak (sağda)


Takım Kılıcı:Mikako KomatsuKodama (solda) veTomokazu SugitaHibiki olarak (sağda)


Takım Zinciri:Haziran FukuyamaBreak olarak (solda) veYoko HikasaBind olarak (sağda)


Showtaro MorikuboMakihara olarakSora AmamiyaMusubu Takatsuki olarakShintaro AsanumaTazuna'nın babası olarakSatomi SatouTazuna'nın annesi olarakYusuke KobayashiTomoki Tachibana olarak

Ek olarak,Daisuke Namıkawaniyet Oyna Tanrı'nın Sesi. Henüz duyurulmamış rollere sahip oyuncular şunları içerir:Kenjiro Tsuda,Kakuma yemeği, veSaori Hayami.

GoHands orijinal planlamadan sorumludur veGOON TRAXmüziği besteliyor. GoHands, Frontier Works ve Kadokawa'nın tümü orijinal çalışma ile tanınır.

Şovun ana görselindeki slogan İnternet sitesi 'onu bu ellerle koruyun' yazıyor. Anahtar görsel, Osaka'nın ünlü Dōtonboribashi köprüsünü tasvir ediyor.

Anime, 'AD20XX'de Osaka'da geçiyor ve elleri birleştirerek derin ruhlarından doğan silahlar olan 'Nimrodes'i çağırabilen ortaklar olan Hand Shakers'ın etrafında dönüyor. Çiftin dileğini yerine getirmek için, El Çalkalayıcılar diğer El Çalkalayıcı çiftleriyle rekabet eder ve onlarla savaşır. En iyi çift daha sonra buluşacak ve 'Tanrı'ya meydan okuyacaktır.

Anime başlık logosundaki İngilizce metin şöyledir:

Onlar, Vahyin alıcılarıBABİL. Onlar, Allah'a meydan okuyanlardır.
Kaçınılmaz olarak kendilerini ortaklarıyla savaşa atanlar. Allah onlardan ne istiyor?
Ve Tanrılarınkini aşan güçler mi istiyorlardı? Seçilmişler, ruhları birbirine bağlı,
savaşın başlayacağı Ziggurat için el ele verin.

animekutlamaANIMATE anime karakter ürünleri mağazaları zincirinin 30. yıldönümü.

[Aracılığıyla ota-suke ]