Haruka Chisuga, The Asterisk War 2. Sezonun Bitiş Tema Şarkısını Seslendiriyor

Haruka Chisuga, The Asterisk War 2. Sezonun Bitiş Tema Şarkısını Seslendiriyor

2. sezon bu baharda prömiyer yapacak

televizyon anime için resmi web sitesidiziler Yıldız Savaşı ilan edildi Pazar günüHaruka Chisugaşovun ikinci sezonunun bitiş temasını gerçekleştirecek. Şarkının adı 'Ai no Uta -aşkın sözleri-'. Chisuga için tema şarkıları seslendirdiKova Logoları,Shirobako,Wasteland'in Ötesindeki Kızlar,Ruh Yiyen Değil!, ve diğer birkaç anime. Ayrıca dizide Sylvia Lyyneheym karakterini de seslendirmektedir.

İkinci sezonun bu baharda prömiyer yapması planlanıyor.Amerika Aniplex lisanslıEkim-Aralık aylarında yayınlanan ilk sezon. SeriakışüzerindeDaisuki,gevrek rulo,ve eğlence. Funimation hikayeyi şöyle anlatıyor:

Bir asırdan daha kısa bir süre önce bir meteor gezegenin yüzeyiyle çarpıştı ve bunun sonucunda ortaya çıkan felaket, gelecek nesil insanlığın çok çeşitli şaşırtıcı yetenekler geliştirmesine neden oldu. Göktaşı kraterinin merkezinde, Asterisk olarak bilinen altı akademiden oluşan bir sistem olan Rikka yer alır. Ayato Amagiri, Festa olarak bilinen özel bir savaş etkinliğinde yarışmayı ümit eden bir transfer öğrencisi olarak Yıldız işaretine girer. Ancak, kendini hızla etrafındaki en güçlü dövüşçülerden birinin, güzel ama ateşli Julis-Alexa von Riessfeld'in kötü tarafında bulur. Ona karşı durmak için kendi kılıç kullanma yeteneğine güvenmek zorunda kalacak, ancak işler döndüğünde rekabeti alt etmek için bir araya gelebilecekler mi?

anime uyum sağlarYuu Miyazakiveokiura'sYıldız Savaşı: Sudaki Akademi Şehri(Gakusen Toshi Yıldız işareti) hafif roman serisi. Miyazaki roman serisini 2012'de başlattı veMedya FabrikasıDokuzuncu cildi Eylül ayında yayınladı. Hafif romanlar, Ningen'in bir mangasına ilham kaynağı oldu.Gakusen Toshi Asterisk Gaiden: Queenveil no Tsubasayan ürün mangasıSho Akane.anime deesinlenilmişaOyun istasyonuVita oyunusevk edildi28 Ocak'ta.

Kaynak: uçan köpek aracılığıyla Ota-Suke