Hasat Ayı/Mevsimlerin Hikayesi 20. Yıl Dönümü Oyununun Karakterleri, Oynanış Ayrıntılı

Hasat Ayı/Mevsimlerin Hikayesi 20. Yıl Dönümü Oyununun Karakterleri, Oynanış Ayrıntılı

Kasabalar, NPC'ler, 2016 yaz oyunu için gösterilen karakter oluşturma

Marvelous, yeni için bir basın açıklaması ve ekran görüntüleri yayınladı.ilan edildiBokujō Monogatari: Mitsu no Sato no Taisetsu na Tomodachi (Hasat Ayı/Mevsimlerin Hikayesi: Üç Köyden Değerli Arkadaşlar)NintendoPazartesi günü 3DS oyunu.

Daha önce açıklandığı gibi, oyun üç yerel ayar içeriyor: Lulucoco Kasabası (Lulucoco Mura), Tsuyukusa Köyü (Tsuyukusa no Sato veya Çiy Otu Köyü) ve Wes Kasabası.

Lulucoco Kasabası, bir adada kurulmuş, plajları, gizemli bir harabesi, tropikal meyveleri ve deniz ürünleri ile tropikal temalı bir kasabadır. Tsuyukusa Köyü, kiremit çatılı ve tarım arazili Japon köylerine dayanmaktadır. Wes Town eski bir maden kasabasıdır ve Batı kasabası temalı ahşap binalara sahiptir.Oyuncular, düzenlemelerine bağlı olarak mahsul büyüme oranını ve verimliliği değiştiren çiftliklerinde tesisler kurabilirler. Oyuncular ayrıca evlerinde kendileriyle birlikte yaşayan evcil hayvanları da yetiştirebilirler. Evcil hayvanı köydeki festival etkinliklerine götürebilirler. Oyun, balık tutma, mevsimlik festivallere katılma ve yarı zamanlı işlerde çalışma yeteneğini içerir.

Oyuncular özel bir karakter oluşturabilir ve cinsiyetlerini ve görünümlerini seçebilirler. Oyunda oyuncunun ilişki kurabileceği NPC'ler var. Oyuncular sonunda NPC'lerle evlenebilirler ve onlardan çocuk sahibi olabilirler. Marvelous, oyuncuların sonunda evlenebilecekleri iki NPC'yi (Lichette ve Wayne) ve oyundaki diğer NPC'leri gösterdi.

Lechette

Wayne

Frank

megan

Miranda

Noel

Oyun, serinin 20. yıl dönümünü kutluyor. Bu yıl yaz aylarında 4.980 yen (yaklaşık 42 ABD Doları) karşılığında piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Natsume, önceki oyunların çoğunu yayınladı.franchiseKuzey Amerika'da Harvest Moon şemsiyesi altında. Ancak, Xseed Games'den beri —muhteşem AQLkendi yan kuruluşu —yayınlananKuzey Amerika'daki en yeni oyun, Natsume's Harvest Moon unvanını kullanamaz. Sonoyun, Bokujō Monogatari: Nintendo 3DS için Tsunagaru Shin Tenchi, Kuzey Amerika'da son olarak Story of Seasons başlığı altında çıkış yaptı.Mart.

[Aracılığıyla gematsu ]