Hasbro, 2016'da Level 5'in Yo kai Watch Toy Line'ı piyasaya sürecek

Hasbro, 2016'da Level 5'in Yo kai Watch Toy Line'ı piyasaya sürecek

2015'te duyurulacak daha fazla TV, oyun, ürün ortağı

Dentsu Eğlence ABDveTV Tokyo ilan edildi Cuma günü ortak olduklarıHasbrodayalı bir oyuncak hattı başlatmak içinYokai izleoyun ve animefranchisegelecek yıl. 'Yōkai Watch çapraz platform deneyimi, bu yıl içinde duyurulacak ek yayıncılık, video oyunu ve mağazacılık ilişkilerini de içerecek' diye eklediler.

Oyunların ve animenin hikayesi, Keita'nın ormanda eski bir kapsül oyuncak otomatını keşfetmesiyle başlar. Keita gizemli bir saat alır ve Whisper adında bir hayaletle tanışır. Fısıltı, Keita'ya, saatin, daha önce günlük hayatta göremediği, hem iyi hem de kötü olan doğaüstü yaratıkları görmesini sağladığını söyler. Whisper ve kedi arkadaşı Jibanyan ile Keita, diğer hayaletlerin savaşması veya arkadaş olması için kasabasını keşfediyor.

Oyun geliştiricisi Seviye-5ilan edildi2011'de Yōkai Watch serisi, önceden planlanmış bir oyun, manga ve anime ile. Franchise'ın ilk oyunuNintendo3DS, Temmuz 2013'te Japonya'da çıkış yaptı ve animeprömiyeri yapıldıSerideki en son oyun, Yōkai Watch 2'nin üçüncü versiyonu,sevk edildiaralıkta. Bandai, Japonya'da Yōkai Watch oyuncakları ve oyun bağlama madalyaları satıyor.Dentsu Eğlence ABDbaşlamakgeçen yıl Amerika'da franchise için yayın ve ticari ortaklar arıyor. 5. seviye başkanAkihiro HinoÖncedenonaylanmışfranchise'ın denizaşırı bir oyuncak üreticisi bulduğunu, ancak o sırada franchise'ın Batılı bir sürüm alıp alamayacağını belirtmediğini söyledi.

Buradailan edildifranchise'ın ilk etkinliği için Aralık etkinliğindefilm, Eiga Yōkai İzle: Tanjō no Himitsu da Nyan!, televizyon animesinin yurtdışında yayınlanacak. Hino, özellikle Amerika ve Avrupa'dan bahsetti, ancak başka bölgelerin de olacağını söyledi. Hino, Yo-kai'nin birçok isminin değişmesine rağmen, Jibanyan ve Fısıltı'nın aynı kalacağını belirtti. Karakterlerin ilgili seslendirme sanatçılarına sordu,Etsuko KozakuraveTomokazu Seki, ingilizce çalışmak.'

[Aracılığıyla gematsu ]