Hasbro Yeni Transformers Jetfire Toy'u Duyurdu

Hasbro Yeni Transformers Jetfire Toy'u Duyurdu

New York'taki 2014 Oyuncak Fuarı'nda,Hasbro30. yıldönümlerinin bir parçası olarak bir Jetfire Transformer oyuncağı çıkaracaklarını doğruladılar.Transformatörler.

Haber Cumartesi günü katılımcılara iletildi.Hasbro's Transformatörler Paneli New York'ta 2014 Oyuncak Fuarı sırasında. Bu, Jetfire'ın bir Veritech Fighter VF-1'e dayalı olması nedeniyle özellikle dikkate değerdir.makro.

Farkında olmayanlar için, geçen yıl Hasbro bir G.I yayınladı. The Transformers'daki Jetfire'ı taklit etmek için boya çıkartmalarına sahip Joe Skystriker veUyum AltınABD, Hasbro'ya oyuncak nedeniyle tazminat davası açtıTelif hakkı ihlaliMacross için lisansları üzerinde. Dava daha sonraiştençünkü her iki taraf da (Hasbro ve Harmony Gold U.S.A) davayı reddetmeye karar verdi ve görevden alma belgelerinde Harmony Gold U.S.A'nın Hasbro'ya karşı aynı iddia için yeniden dava açamayacağı belirtiliyor.

Ve şimdi Hasbro karar verdi serbest bırakmak Transformer'ın 30. Yıldönümünü kutlamak için Jetfire'ın lider sınıfı bir oyuncağı. oyuncak yeni olacak 'NESİLLER' ölçek (kadar büyük değil) Nesiller Metroplex ve genellikle sadece üzerinde görülen vakumlu metalize parçalar ile birlikte gelirTakara-TomyJaponya'da Transformers sürümleri.

Jet ateşi ( tam duyuru ve resimlere bağlantı ) tek 30. Yıldönümü oyuncağı değil, Hasbro, 30 farklı oyuncak markanın son 30 yıldaki her olası enkarnasyonunu temsil ediyor. Seri ayrıca Özel Zırhlı Tabur'a dayanan iki figür içerir.dorvackRoadbuster kimdir (duyuru için lütfen tıklayınız. burada , evet bu aynı sayfada Japon samuray siber köpekbalığı fışkırtan bir Haiku) ve zaten Whirl serbest bırakıldı bazı pazarlara. GENERATIONS hattının Avustralya'daki mevcudiyetinin, Hasbro Australia'nın hattı her zaman yerel olarak mağazalara getirmemesi nedeniyle değişken olduğu bilinmektedir.Hem Jetfire hem de Roadbuster'ın 2014'te piyasaya sürülmesi planlanıyor.


Transformatörlerin Tarihi Hasbro ve Japonya

Transformers'ın birkaç Japon oyuncak serisinin bir karışımı olarak yaratıldığı yaygın olarak bilinmiyor. Transformers, Hasbro lisansları birkaç şirkete satın aldığında oluşturuldu. diğer oyuncak serileri dahil olmak üzereYarışma, Takatoku Oyuncaklar, Oyuncak Kutusu ve ToyCo. Hasbro o zaman hizmetleri kullandı Ayrı oyuncak serilerini tek bir seride birleştirme fikrini ortaya atan ve duyarlı mekanoidler fikrini yaratan pazarlama ajansı Griffin Bacal'ınmekanik) ve Heroic Autobots ve Evil Decepticon'ların logoları Prowl ve Soundwave'e dayanan iki savaşan fraksiyon konseptini buldu. O zamanlarMarvel çizgi romanlarıBu güne kadar başarılı olan popülerliği belirlemeye yardımcı olan bir çizgi dizi ve çizgi film de dahil olmak üzere karakterler için bir kurgu oluşturdular.

Oyuncaklara geri dönersek, Takara'nın diaklon hatta arabaların çoğunu (Optimus Prime, Prowl, Ironhide ve Skids), Dinobotları (Grimlock, Slag, Snarl), Insecticons'ları (Bombshell, Kickback ve Shrapnel) ve Triple Changers'ı (Blitzwing) getirdi. Hem Megatron, Soundwave hem de kasetler (Frenzy, Rumble, Ravage, Laserbeak) Mikro Değişim Takara'nın Microman hattının alt hattı.

ANN okuyucularının özellikle ilgisini çeken, Takatoku Oyuncakları olarak da bilinen Macross 1/55 Super Valkyrie VF-1S oyuncağını kim yarattı? Jet ateşi . Takatoku 1984'te iflas ettiğinde, tasarımları Bandai tarafından satın alındı ​​ve daha sonra o zamanlar olduğu gibi kalıpları Hasbro'ya lisansladı, Bandai Kuzey Amerika'da çok az varlığa sahipti ve oyuncakları lisanslamayı tercih etti. Bu aynı zamanda Özel Zırhlı Tabur Dorvack'tan iki oyuncak da içeriyordu, 'Mugen Calibur' yeniden boyandı. yol avcısı ve 'Oberon Gazzette' dönüştürüldü koşuşturma .

Bu makale sayesinde Transformers Wiki .