Hatoful Boyfriend Güvercin Flört Oyunu İngilizce Remake Alır

Hatoful Boyfriend Güvercin Flört Oyunu İngilizce Remake Alır

Hato Moa'nın 2011 PC oyununun yeni İngilizce versiyonu bu yaz çıkacak

Kuzey Amerika video oyunu yayıncısı Devolver Digital ilan edildi Cuma günü, İngiliz bağımsız oyun geliştiricisi Mediatonic ile Hato Moa'nın Hatoful Boyfriend (Hatoful Kareshi, kelimenin tam anlamıyla 'Pigeon-ful Boyfriend') flört simülasyonunun İngilizce yeniden çevrimini yayınlamak için işbirliği yapıyor. oyun Bu yaz. Oyun, Mac ve Windows PC için İngilizce olarak dijital olarak piyasaya sürülecek. Gelecek haftaki Electronic Entertainment Expo (E3) kongresinde randevu ile oynanabilir bir sürüm sunulacak.

Orijinal otome oyunu (kadın oyuncular için aşk oyunları), Temmuz 2011'de ücretsiz indirilebilir bir sürüme ilham veren bir Nisan Şakası olarak başladı. Ağustos 2011'de bir Hatoful Kareshi Plus güncellenmiş sürümü yayınlandı ve oyunun tam sürümü Ekim 2011'de piyasaya sürüldü. .Hato Moa piyasaya sürülmüş oyun için resmi bir İngilizce yama tercüme 2012 yılında Nazerine tarafından. Hatoful Kareshi HolidayStar devam filmi Aralık 2011'de giriş yaptı.

Oyunda oyuncu, yetenekli kuşlar okulunda bir güvercine aşık olmak isteyen bir kadın insandır. Oyun, insan formunda nasıl görüneceklerini gösteren her kuşun portrelerini içeriyor.Orijinal oyunun oyuncu kadrosu şunları içerir:


Ryota Kawara (seslendirenShintaro AsanumaDrama CD'sinde), kahramanın çocukluk arkadaşı.


Sakuya Le Bel ShiroganeAkira Ishida), Fransız asaletinin görkemli ve gururlu bir kuşu.


Kazuki Nanaki (Hiroşi Kamiya), kahramanın biraz boşluktan daha fazlası olan sınıf öğretmeni.


Nageki Fuji (Mitsuki Saiga), ilk adı kelimenin tam anlamıyla 'yas' anlamına gelen bir yas güvercini. Zamanının çoğunu tek kanatlı kitap okuyarak geçiren bir yalnız.


Yuya Sakazaki (Koji Yusa), Sakuya'nın ayrı bir üvey kardeşi. Söylentiler onun tam bir playboy (oyun kuşu) olduğunu söylüyor.


Shuu Iwamine (Takehito Koyasu), revirdeki chukar keklik doktoru. Öğrencilerinden deneyleri için kendisine çeşitli vücut parçaları vermelerini isterken görüldü.


akıllıca (Norio Wakamoto), genellikle anlamsız konuşan garip bir güvercin. Görünüşe göre bir puding arayışı içinde ama söylentilere göre aradığı puding sıradan bir tatlı değil.

Hato Moa, 2011 ve 2012 yılları arasında üç Hatoful Boyfriend drama CD'si yayınladı. 2012'de bir webcomic olarak başlatılan bir manga uyarlaması ve yayıncıTakeşobo2013 yılında derlenmiş bir kitap cildi yayınladı.

Bu yılki E3 kongresi, 10 Haziran - 12 Haziran tarihleri ​​arasında Los Angeles'ta yapılacak.

[Aracılığıyla Hachima Kiko ]

Karakter görüntüleri metanorn