Hatsune Miku Bisiklet Yarışçısı Yoshinari Matsushita Kazada Öldü

Hatsune Miku Bisiklet Yarışçısı Yoshinari Matsushita Kazada Öldü

43 yaşındaki Tyco Suzuki, Team ile Isle of Man TT Yarışlarında yarışıyordu.Mirai

43 yaşındaki motosiklet yarışçısı Yoshinari Matsushita, Pazartesi günü Büyük Britanya ve İrlanda yakınlarındaki 2013 Isle of Man TT Yarışlarında bir eleme oturumu sırasında öldürüldü. Tyco Suzuki veOYarışma ilan edildi olduğunu günün erken saatlerinde açıkladıktan sonra ölümünü katıldı bu yılki Supersport yarışları için takımları. Matsushita, Team'in bir parçası olarak bu yılki TT Zero yarışlarına da katılıyordu.Mirai, organizasyonun alanlar Hatsune Miku elektrikli motosikletler.

Isle of Man TT Yarışları, 1907'de halka açık yollarda dünyanın en eski motosiklet yarışı olarak başladı. Matsushita, 2009'dan beri Isle of Man TT yarışlarında yarışıyor ve 2011 yarışlarının elektrikli bisikletler için TT Zero'sunda beşinci oldu. Matsushita, 2000 yılından bu yana yarışlarda ölen 21. yarışçı.

TAS Racing yöneticisi Philip Neill, 'Takımımızdaki herkes bu geceki korkunç olaylardan dolayı perişan durumda. TT2013 sırasında Yoshinari ile çalışmayı dört gözle bekliyorduk ve ailesine ve ekip arkadaşlarına en derin taziyelerimizi ilettik.”Kaynaklar: Asahi , BBC aracılığıyla Hachima Kiko