Hatsune Miku ve Maya Sakamoto Monster Hunter Frontier G'ye Giriyor

Hatsune Miku ve Maya Sakamoto Monster Hunter Frontier G'ye Giriyor

Maaya SakamotoMMORPG'de tema şarkısını söyleyen Utahime karakteri olarak görünmek

CAPCOMiçin ikinci bir tanıtım videosu yayınlamaya başladı.işbirliğiPC ve Xbox 360 için Monster Hunter Frontier G çevrimiçi video oyunu ile sanal idol Hatsune Miku arasında.

Kostümü ve gitar şeklindeki silahı, işbirliğinin bir parçası olarak mevcut olacak ve oyuncular ayrıca yüz boyutunu değiştirmek için karakterlerinin ten rengini düzenleyebilir ve hatta 'küçük yüz versiyonu' ile karakterin yüz boyutunu değiştirebilirler. oyunun normal yüz boyutundan bir derece daha küçüktür. Kostümün erkek versiyonu da mevcut olacak.

Ek olarak,Maaya Sakamoto, oyunun tema şarkısını seslendiren seslendirme sanatçısı, oyun içinde tema şarkısını da söyleyecek olan Utahime'nin (lit. Diva) sesi olarak MMORPG'de de yer alacak. Utahime, 16 Ekim'den itibaren oyuncuların etkileşime girmesi için hazır olacak.Monster Hunter Frontier, Japonya'da piyasaya sürüldü.Microsoft2007 yılında Windows işletim sistemi. Oyunun bir portu 2010 yılında Xbox 360 için piyasaya sürüldü. Monster Hunter 3 Ultimate, Xbox 360 için piyasaya sürüldü.Nintendo3DS & Wii U geçen ay Kuzey Amerika'da.

Kaynak: Oyuncu aracılığıyla 0takomu

Resimler © CAPCOM CO., LTD. 2007, 2013 ©Crypton Geleceğin Medyası, INC. www.piapro.net