Heisei Rider vs. Showa Rider: Kamen Rider War'ın İlk Reklamı Yayınlandı

Heisei Rider vs. Showa Rider: Kamen Rider War'ın İlk Reklamı Yayınlandı

İlk çekim ilkbiniciler geldioyuncunun dönüşü ve 15'e 15 savaş

Heisei Rider vs. Showa Rider için ilk reklam:biniciler geldiSavaş ustalığı. SüperSentai filmJaponya'da yayınlandı. Video şunları içerir:dönüşnın-ninTakeshi HongoOrijinal Kamen Rider 1, orijinal Kamen Rider 1 ve orijinal Kamen Rider 1, Tsukasa Kadoya (Decade),Takumi Inui(Yüzde), Shotaro Hidari (Joker), Haruto Souma (Büyücü) ve Kaito Kumon (Baron).

Filmde, Kamen Rider 1 liderliğindeki 15 Showa dönemi Rider ve devam eden Kamen Rider Gaim televizyon dizisinden olanlar gibi 15 Heisei dönemi Rider dahil olmak üzere toplam 30 Rider yer alacak. Geç manga öncüsüShotaro Ishinomoriyaratılan veya birlikte yaratılan Kamen Rider, Himitsu Sentai Go-Ranger (ilk Super Sentai/Ranger serisi),Jinzou Ningen Kikaida,sayborg 009ve daha onlarca proje.

Bu filmde Fujioka, 38 yıl sonra ilk kez Kamen Rider 1'e dönüşecek. Tokusatsu Ağı tercüme blog girişinden dönüşü hakkındaki düşünceleri.Film 29 Mart'ta vizyona girecek. Katılımcı sinemalar, önümüzdeki Cumartesi günü iki çeşit Süper Kahraman kraft kağıt banttan biriyle önceden bilet satmaya başlayacak.

[Aracılığıyla Orends:Aralık ]