Hero TV, 2016 Anime Dizisini Videoda Tanıtıyor

Hero TV, 2016 Anime Dizisini Videoda Tanıtıyor

Reklam şunları içerir:Dost Kompleksi,Nisan ayındaki yalanınız,Yemek Savaşları! Shokugeki no Soma, daha fazla

Filipin televizyon kanalıKAHRAMAN TVPazar günü 2016 için yeni anime programlamasını gösteren bir tanıtım reklamı yayınlamaya başladı.Dost Kompleksi, Yuki Yuna Bir Kahramandır,Grisaia'nın Meyvesi,oyuncak bebek fantezisi,Yemek Savaşları! Shokugeki no Soma,Yamada-kun ve Yedi Cadılar,Mavi Bahar Yolculuğu, Yalanın Nisan'da,Ejderha KoleksiyonuveGurme Kız Grafiti.

Sunrise'ın robot televizyon anime dizisi Buddy Complex, iki çocuğun arkadaşlığı ve olgunlaşması etrafında dönüyor. Tokyo'da liseye giden ve kaygısız bir günlük hayat yaşayan Aoba Watase ile başlar. Yaz tatilinden sonra okulunun açılış töreninin sabahı, her zamanki gibi kampüse gider, ancak başka bir çocukla karşılaşma şansı vardır. Diğer çocuğun adı Jyunyou Dio Weinberg. Karşılaşmaları yakında dünyanın kaderini değiştirecek.

Dizi, Ocak 2014'te Japonya'da gösterime girdi.Hajime Yatate,' Sunrise animasyon çalışanlarının ortak takma adı, orijinal hikaye konseptiyle tanınır.Yasuhiro Tanabe(bölüm yönetmeniSavaş Ruhları: Cesur,Hiçbir Yerin Ortasındaki Ufuk) tarafından denetlenen senaryolar dizisini yönetti.M.Ö. Projesi.'Tomoshige InayoshiveAsako Inayoshihem karakter tasarımcıları hem de animasyon yönetmenleri olarak görev yaptı.Kanta Suzuki,Hiroki Tokuda,Tomohiro Kawahara, veHiroyuki Taygatasarladımekanik.Tatsuya Katoumüziği besteledi.Doğruaçılış tema şarkısı 'Unisonia'ya katkıda bulundu.Çu Çoonları bitiren 'Ano Sora ni KaeruMirainın-nin.'Yuki Yuna Bir Kahramandır (Yuuki Yuna ve Yusha de Aru) hikaye tanrılar çağında, 300 yılında geçiyor. Yūna Yūki ortaokul ikinci sınıf öğrencisi olarak sıradan bir hayat yaşıyor, ama aynı zamanda 'Kahraman Kulübü'nün bir üyesi.kulüp aktiviteleri'Vertex' adlı gizemli bir varlıkla uğraşmayı içerir.

Dizi, Ekim 2014'te Japonya'da gösterime girdi.Seiji Kişisi(Persona 4 Animasyon,Danganronpa Animasyon) tarafından özgün bir plana göre diziyi yönetti.Takahiro(Akame ga ÖLDÜR!)Stüdyo Gökumi.Makoto Uezuişlenmiş dizi kompozisyonu veDEMET DEMETkarakterleri tasarladı.

Grisaia'nın Meyvesiyer alırnormal görünen beş kızın 'belirli nedenlerle' okula gittiği özel Mihama Akademisi'nde. Yūji Kazami adında 'sebepleri olan' altıncı bir öğrenci transfer olur. Yūji'nin o kadar karanlık bir egosu vardır ki, normalden çok farklı olan beş kıza kıyasla solmaz. Birbirleriyle tanıştıkça, birbirleri hakkındaki anlayışlarını derinleştirirler. Yaptıkları küçük ilerlemeler sayesinde her birinin kalbi etkilenecek. Yūji geldiğinde, geçmişlerine hapsolmuş kızların hikayesi başlar.

Seri dayanmaktadırÖn kanat'in aynı adlı görsel romanı. Dizi, Ekim 2014'te Japonya'da gösterime girdi.Tenşo(Kin-iro Mozaik) diziyi yönetti8 bittarafından karakter tasarımları ve baş animasyon yönetmenliği ileAkio Watanabe(Monogatari Serisi İkinci Sezon,Dünyayı Sadece Tanrı Bilir).Elementler Bahçesifilm müziği için müzik besteledi. Özel başlıklı bir devam animesiGrisaia LabirentiveGrisaia'nın CennetiBenzer şekilde aynı adı taşıyan Frontwing görsel romanlarına dayanan Nisan 2015'te prömiyeri yapıldı.

Fantasista Doll'un bilim kurgu hikayesinde, Uzume Uno (oynadıileAyaka Ohashi) özel kartlarla savaşan ve güçlenen beş 'bebeğe' sahip olan sıradan bir ortaokul ikinci sınıf öğrencisidir. Bebeklerin kadrosu şunları içerir:Minami Tsudakapanacak gibi,Sora TokuiKatia olarak,Chinatsu AkasakiShimeji olarak,Akiko HasegawaAkar olarak veSayaka OharaMadeleine olarak. Ana kadro açılış ve kapanış şarkılarını da seslendirdi.

Dizi, Temmuz 2013'te Japonya'da gösterime girdi.Hisashi Saitoanimeyi stüdyoda yönettiDavlumbaz EğlenceitibarenGoro Taniguchiorijinal konsepti.Hiromi Katouyarlanmışanmianime için orijinal karakter tasarımları ve aynı zamanda baş animasyon yönetmeni olarak görev yaptı veYasuharu Takanashimüziği sağladı.

Yemek Savaşları!Yuto TsukudaveShun Saekiaynı adlı mangası. Hem orijinal komedi mangası hem de anime, babasıyla birlikte ailesinin restoranında çalışan Sōma'ya odaklanıyor. Babası bir mutfak ustasıdır ve babasıyla sık sık yemek pişirme savaşlarına ev sahipliği yapar. Daha sonra babası onu, girmesi çok zor olan seçkin bir aşçılık okuluna yazdırır ve mezuniyet oranı sadece yüzde 10 civarındadır.

Dizi, geçen Nisan ayında Japonya'da prömiyer yaptı.Yoshito Yonetani(Gaogaigar,Daha iyi adam) animeyi yönettiJ.C.Personel.Şogo Yasukawa(Terraformarlar,Hiperboyutlu Neptunya,Rokujyōma İstilacıları!?) dizi senaryolarından sorumluydu veTomoyuki Shitaya(Baküman.,BlazBlue Değiştirme Belleği,Hatsukoi Sınırlı) karakterleri tasarladı.Jin Aketagawases yönetmeniydi ve Tatsuya Katou (Kader/kaleid gemisi Prisma Illya,Özgür! - Iwatobi Yüzme Kulübü,Medaka Kutusu) film müziğini besteledi.

Animenin ikinci sezonu yayınlandıyeşil ışıklı.

Yamada-kun and the Seven Witches (Yamada-kun to 7-nin no Majo) animesi,Miki Yoshikawaaynı adlı mangası. Hikaye, lise öğrencisi Yamada'nın merdivenlerde güzel bir onur öğrencisi olan Shiraishi'ye çarpması ve düşerken dudaklarının birbirine değmesiyle başlar. Akıllarına geldiklerinde bedenlerini değiştirdiklerini fark ederler. Zaman ilerledikçe, ikisi bunun okuldaki tek gizemli olay olmadığını anlar.

Dizi, geçen Nisan ayında Japonya'da prömiyer yaptı.Tomoki Takuno( [e-posta korumalı]: KSENOGLOZYA , Aşk Canlı! Okul idolü projesi bölüm yönetmeni) animeyi yönettiKÜÇÜK FİLMLERmüdür yardımcısı ileFumiaki Usui.Michiko Yokotedizi senaryolarını yazdı ve yönetti.Eric Ida( Aşk Canlı! Okul idolü projesi bölüm animasyon yönetmeni) karakterleri tasarladı ve baş animasyon yönetmeni olarak görev yaptı.Yota Tsuruoka( Özgür! - Iwatobi Yüzme Kulübü , Magi Madokes büyülü kız ) ses yönetmeniydi veMasaru Yokoyamamüziği besteledi.

Mavi Bahar Yolculuğuuyum sağlartarafından bir manga serisiO Sakisaka. Hikaye, ortaokulda Kō Tanaka adında bir çocuğa aşık olan Futaba'nın etrafında dönüyor. Ancak, bir yanlış anlaşılmadan sonra, yaz tatilinde okulları değiştirmesiyle arkadaş olarak ilişkileri sona erer. Lisedeyken, bu sefer Kō Mabuchi adı altında tekrar Kō ile tanıştığında dünyası bir kez daha alt üst olur.

Dizi, Temmuz 2014'te Japonya'da gösterime girdi.Ai Yoshimura(Benim Gençlik Romantik Komedi SNAFU) diziyi yönettiÜretim I.G, veTomoko Konparu(Kimi ni Todoke,Uta no Prince-sama - Maji Love 1000%,Tanrısız Pazar) senaryolardan sorumluydu.

Nisan'daki Yalanın (Shigatsu wa Kimi no Uso) dayanırNaoshi Arakawamangası. Hikaye, bir zamanlar piyano çalma yeteneğini kaybeden ve akıl hocası annesi vefat ettiğinde notaları duyamayan bir çocukluk piyano dahisi olan Kōsei Arima'ya odaklanıyor. Arkadaşları onu genç ve canlı bir kemancı olan Kaori Miyazono ile tanıştırıncaya kadar piyano çalma niyetinden vazgeçmişti. Yavaşça, Kōsei'yi müzik çalmaya geri döndürür ve sonunda onun içinde ilerleme sürecini tetikler.

Dizi, Ekim 2014'te Japonya'da gösterime girdi.Kyōhei Ishiguro(Peri masalı,Psiko-Geçişbölüm yönetmeni) animeyi yönettiA-1 Resimleritarafından komut dosyası kapalıTakao Yoshioka(Lise,WATAMOTE).Yukiko Aikei(Hız Dünyası, Horizon in the Middle of Nowhere) karakter tasarımcısı ve baş animasyon yönetmeni olarak görev yaptı. Masaru Yokoyama (Kraliçe'nin Bıçağı,Dondurucu Titreşim) müziği bestelerken, Jin Aketagawa (Lise DxD,doğa) ses yönetmeni oldu.

Dragon Collection, Dragon Collection oyununun dünyasına giren bir çocuk olan Hiro Enryu'ya odaklanıyor. Orada, Dragon Earth dünyasında dolaşan ve Grimoires adlı canavarları çağırmalarına ve hazineleri bulmalarına yardımcı olan büyülü kitaplara sahip olan Dracolle Savaşçılarını bulur. Orada, Hiro'nun kendisi bir Dracolle Savaşçısı olur ve yeni arkadaşlarıyla birlikte Ejderha Ustası olmak için bir arayışa girer.

Dizi, Nisan 2014'te gösterime girdi.Konami'ın sosyal oyunu Dragon Collection, geçtiğimiz günlerde piyasaya çıktı.YEŞİL2010 yılında Japonya'da cep telefonu platformu ve şimdidenesinlenilmiş Muneyuki KaneshiroveKyōta ShibanoDragon Collection: 2011'den 2012'ye kadar Ryū o Suberu Mono mangası. Oyun ayrıca 2013'te bir ticaret kartı arcade oyunu da ortaya çıkardı.

Gurme Kız Graffiti'nin hikayesi, kendi başına yaşayan bir ortaokul kızı olan Ryō'yi takip ediyor. Yemek yapmakta ustadır ve yemekleriyle herkesle arkadaşlık kurar. Yemek pişirme mangası, 'iştahı ve biraz erotik yemek sahnelerini uyandırmak için ayrıntılı mutfak sanatıyla dolu.' Başlıktaki 'kōfuku', biri 'mutluluk', diğeri ise 'iştah' anlamına gelen iki Japonca eş sesli kelime oyunudur.

Dizi geçen Ocak ayında Japonya'da prömiyer yaptı. Puella Magi Madoka Magica ve Monogatari dizi yönetmeniAkiyuki Shinbo miğferli Gurme Kız Grafiti'de baş yönetmen olarakMİL, veNaoyuki Tatsuwa(Nisekoi,Katteni Kaizo) diziyi yönetti.Mari Okada(Seçici Virüslü Wixoss,AKB0048) seri kompozisyondan sorumluydu veKazuya Shiotsuki(Nisekoi baş animasyon yönetmeni, Madoka Magica animasyon yönetmeni) karakterleri tasarladı.Toshiki Kameyamases yönetmeni olarak görev yaptı veuçan köpekmüzikten sorumluydu.

[Aracılığıyla Anime Filipinliler ]