Hero TV'den Air Anti Magic Academy'ye, Konosuba 2. Sezon Bu Ay

Hero TV'den Air Anti Magic Academy'ye, Konosuba 2. Sezon Bu Ay

1 inciİlk Dremake filmi de 29 Ekim'de yayınlanıyor

KAHRAMAN TVCumartesi günü, dizinin yayınlanacağını açıklayan bir reklam yayınlamaya başladı.AntiMagic Academy '35. Test Müfrezesi've dizinin ikinci sezonuKonoSuba – Bu harika dünyada Tanrı'nın lütfu!!anime. AntiMagic Academy '35. Test Müfrezesi' 23 Ekim'de prömiyer yaparken, KonoSuba – Tanrı'nın bu harika dünyaya bir lütfu!! 30 Ekim'de prömiyer yapacak. HERO TV aynı zamanda diziyi de yayınlayacak.Yeni Teatral Film İlk D Efsanesi 1: Uyanış(Shin Gekijō-ban Initial D Legend 1 -Kakusei-) filmi 29 Ekim'de.

AntiMagic Academy '35. Test Müfrezesi' dayanmaktadırToki Yanagimi'in 2012 yılında çizimleriyle piyasaya sürdüğü aynı adlı hafif roman serisikipa(durulama yok). Dizi, Ekim 2015'te Japonya'da gösterime girdi.

Okul aksiyon fantezisi, sihirli güçlere sahip insanların yok olmaya yakın olduğu bir dünyada geçiyor. Güç ve askeri güç dengesi nasıl bir zamanlar kılıçtan büyüye geçtiyse, yeniden silahlara geçer. TakeruKuşanagiBüyü kullanıcılarının oluşturduğu azalan tehdidi ortadan kaldıran Heretik Engizisyoncuları için bir eğitim tesisi olan 'AntiMagic Academy'ye gidiyor.Ancak Takeru hiç silah kullanamaz ve sadece kılıçla savaşabilir. Sonuç olarak, fakir öğrenciler için rengarenk 'küçük yavru müfrezesi' olan 35. Test Müfrezesine düşürüldü. Bir gün, cadı avı için gerekli niteliklere sahip ultra elit tabanca ustası Ouka Ohtori müfrezeye katılır.

Tomoyuki Kawamura(Kamigami yok Asobi) diziyi yönettiGÜMÜŞ BAĞLANTI(Kader/kaleid gemisi Prisma Illya,Cadıları Vur: Zafer Oku Operasyonu).Kento Shimoyama(Çamaşır suyu,Hizmetçi X Hizmeti) işlenmiş seri kompozisyonu veKosuke Kawamura(Mayo Chiki!,OniAi) karakterleri tasarladı.

KonoSuba – Tanrı'nın bu harika dünya üzerindeki lütfu!!Natsume AkatsukiOrijinal hafif roman serisi, oyunların, animelerin ve mangaların sıkı bir hayranı olan bir hikikomori (kapalı) olan Kazuma Satō'yu merkez alır. Bir trafik kazası, hayal kırıklığı yaratan kısacık yaşamını sona erdirir... ya da olması gerekirdi, ama uyanır ve kendini tanrıça olarak tanıtan güzel bir kız görür. 'Hey, size iyi haberlerim var - alternatif bir dünyaya gitmek ister misiniz? Yanınızda sadece sevdiğiniz bir şeyi getirebilirsiniz.'

O, '…Yani, seni getireceğim.' diye yanıtlıyor. Bununla birlikte başka bir dünyaya taşınır ve iblis kralı boyunduruk altına alma macerası başlar... ama önce yiyecek, giyecek ve barınak bulmanın zorlu işi başlar. Kazuma barış içinde yaşamak ister, ancak tanrıça birbiri ardına sorunları gündeme getirir ve ardından iblis kralın ordusu gözlerini onun üzerine diker.

İkinci sezon 11 Ocak'ta başladı ve 16 Mart'ta sona erdi. İlk sezon Ocak 2016'da yayınlandı. HERO TVyayınlandıTemmuz ayında ilk sezon. bufranchisedır-diralmayeni bir anime projesi.

Takaomi Kanasaki(Tokyo Kuzgunları,Bu bir zombi mi?) animeyi yönettiStüdyo DEEN.Makoto Uezu(Bu bir zombi mi?,Arslan'ın Kahramanlık Efsanesi,Yuki Yuna Bir Kahramandır) dizi senaryolarından sorumluydu veKoichi Kikuta(bölümlerde animasyon yönetmeniRobotik;Notlar,Haikyuu!!) karakterleri tasarladı.Masato Koda(Mavi Çelik Arpej,Bakire Cadı Maria) müziği besteledi.

Yeni Teatral Film İlk D Efsanesi 1: Uyanış, hikayenin başlangıcını M.Ö.Shuuichi Shigenoorijinal araba yarışı mangası. Lise öğrencisi Takumi Fujiwara, gündüzleri benzin istasyonu görevlisi ve gece geç saatlerde babasının tofu dükkanında teslimat yapan bir çocuk olarak çalışıyor. Kesin sürüş becerilerinin ve babasının modifiye edilmiş Toyota Sprinter AE86 Trueno'sunun onu Akina Dağı otoyolundaki en iyi amatör yol yarışçısı yaptığını çok az biliyor. Bu nedenle, dünyanın her yerinden yarış gruplarıGunma iliBir yol efsanesi olmak için gerekenlere gerçekten sahip olup olmadığını görmek için Takumi'ye meydan okumalar yapın.

Üçlemenin ilk filmi Ağustos 2014'te Japonya'da, ikinci film Mayıs 2015'te, üçüncü film ise Şubat 2016'da vizyona girdi.

SANZIGEN Animasyon StüdyosuveKÜÇÜK FİLMLERile filmleri canlandırdıMasamitsu Hidakabaş yönetmen olarak,Tomohito Nakayönetmen olarak,Mayori Sekijimasenarist olarak,Koji Hanedakarakter tasarımcısı olarak veAkio Dobashibesteci olarak. Oyuncular dahilMamoru MiyanoTakumi Fujiwara olarak,Daisuke OnoRyosuke Takahashi olarak,Yuuichi NakamuraKeisuke Takahashi olarak,Maaya UchidaNatsuki Mogi olarak,Minoru ShiraishiItsuki Takeuchi olarak,Junichi SuwabeTakeshi Nakazato olarak veShiroaki HirataBunta Fujiwara'nın fotoğrafı.

HERO TV daha önceİlk DTV animesi ve aynı zamandaİlk D: Ekstra Aşama BU2011 yılında bölümler yayınlandı.İlk D: Üçüncü AşamaEylül 2015'te anime filmi veprömiyeri yapıldıenİlk D: Beşinci AşamaAralık 2015'te. HERO TVyayınlandı İlk D: Son Aşamageçen Kasım.

[Aracılığıyla AnimePH ]