Heroine Shikkaku Live Action Filminin Manga Videosu Yayınlandı

Heroine Shikkaku Live Action Filminin Manga Videosu Yayınlandı

Film uyarlamasıMomoko Koda'sşojomanga 19 Eylül'de açılıyor

canlı aksiyon filmi için resmi web sitesi adaptasyon nın-ninMomoko Koda'skahraman Shikkaku(Bir Kahraman Olarak Başarısızlık)şojomanga Cumartesi günü bir 'komik işbirliği' tanıtım videosunu yayınlamaya başladı. Video, filmdeki klipleri ve diyalogları orijinal mangadan görüntüler ve metinlerle karşılaştırıyor.

Romantik komedi, bir gün çocukluk arkadaşı Rita Terasaka ile evlenmesi gerektiğine kesin olarak inanan Hatori Matsuzaki adında bir liseli kızın etrafında döner. Okulun en popüler çocuğu Kōsuke Hiromitsu aşk üçgenini tamamlıyor. AktrisMirei Kiritani(canlı aksiyonArakawa Köprünün Altında,Phoenix Wright: As Avukat,Jigoku Sensei Nube) Hatori olarak yıldızlar (aşağıdaki fotoğrafta merkez).Kento Yamazaki(L DK,Bir diğer, 2015Ölüm notuL) Rita'yı (solda) ve Kentarō Sakaguchi'yi (Umimachi Günlüğü,Aşk hikayem!!) Hiromitsu'yu oynuyor (sağda).Oyuncu kadrosunun yuvarlanması (aşağıdaki fotoğraflarda sol üstten sağ alta)Ayano Fukuda(Kindaichi Shonen Jikenbo değil,Harlock: Uzay Korsanı) Hattori'nin arkadaşı Kyōko Nakajima, Miwako Wakajima olarak (Garo-Makai no Hana-) Rita'nın kız arkadaşı Miho Adachi rolünde,Maryjun Takahashi(canlı aksiyonRurouni Kenshin,kikaiderYeniden başlat) Emi olarak,Mari Hamada(Modern Choki Chokies,Kedi Geri Dönüyor) Rita'nın annesi olarak veRiki Takeuchi(Ölü ya da diri,Battle Royale II: Ağıt,Roma hamamları) Kafeterya Guy olarak.

ŞarkıcıKana Nishinoniyetkatkıda bulunmakFilmin tema şarkısı olarak onun şarkısı 'Torisetsu' (Manuel). Nishino ayrıcaRuh yiyici,Naruto Shippūden: Kayıp Kule, veçikolata yeraltı.

Tsutomu Hanabusa(Lisede İlk Çıkış, Handsome Suit, Sadako 3D) 19 Eylül'de Japonya'da vizyona girecek olan uyarlamayı yönetiyor.Şueisha'sBessatsu Margaret2010'dan 2013'e kadar dergi ve Shueisha 10 derlenmiş kitap cildi yayınladı.