Hetalia The World Twinkle Anime, 'Long Anime' İle Ekstra Disk Aldı (Güncellendi)

Hetalia The World Twinkle Anime, 'Long Anime' İle Ekstra Disk Aldı (Güncellendi)

'Sürpriz Cadılar Bayramı!' bölüm, 24 Şubat'ta DVD'de şovun müzikleriyle birlikte geliyor

Sınır İşleribaşlamak yayın Akışı için bir 'ekstra disk' için Cuma günü bir duyuru reklamıHetalia The World Pırıltı24 Şubat'ta Japonya'da piyasaya çıkacak anime. DVD'de daha önce yayınlanmamış bir 'uzun anime' bölümü yer alacak.
şovun web sitesi tarif eder 'Sürpriz Cadılar Bayramı!' başlıklı anime bölümü:

Amerika büyük bir Cadılar Bayramı partisine ev sahipliği yapıyor, ancak partide bir kostüm yarışması var!? Yarışmadan haberi olmayan tek kişi İngiltere'ydi ve bunun nedeni...Hetaliatabii ki aynı zamanda İtalya ve Almanya'nın her zamanki eğlencelerini de içerecek!

Ekstra disk ayrıca 'Hetalian Jet' tema şarkısının 'retake versiyonunu' ve ayrıca bir Hetalia The World Twinkle film müziği CD'sini içerecek. Diskin satış fiyatı 3,889 yen (yaklaşık 32 ABD Doları).

Hetalia The World Twinkle'ın ilk DVD kutusu setisevk edildi28 Ekim'de 'Doitsu, Dōkyo Suru' (Almanya, Birlikte Canlı) başlıklı ekstra bir bölümle. Bir etkinlik gösterimiSinema Güneş IkebukuroAyrıca 30 Ekim'de Tokyo'daözellikliWeb sitesi, gösterilen yeni bölümün içeriğini belirtmemiş olsa da, animeden yeni bir bölümün gösterimi.

Hetalia The World Twinkle, animenin altıncı sezonu.esinlenilmişileHidekaz HimaruyaHetalia mangası. Dizi internette ilk kez yayınlandıd Anime Mağazası(Docomo Anime Mağazası) ve diğer hizmetler 3 Temmuz'da veeğlence akışingilizce altyazılı dizi.

Güncelleme: Yerleşik bölge içermeyen video. Teşekkürler, Dennis R.