High School DxD 3DS Game'in Yeni Fragmanı 19 Aralık'ta Çıktığını Onayladı

High School DxD 3DS Game'in Yeni Fragmanı 19 Aralık'ta Çıktığını Onayladı

'Erotik savaş macera oyunu' hala göğüs kulaklıkları, kordon yöneticisi, dönüştürücü kumaş, 'yaramaz' 3D kart sunuyor

Kadokawa Oyunlarıtanıtım videosunu güncellediLise oyuniçinNintendoonaylamak için 3DSyeni19 Aralık sürümütarih. 'Erotik savaş macera oyunu' uyarlanırIchiei Ishibumi'in aynı adlı hafif roman serisi.

Bu macera/okul anime oyununun standart sürümü 6.300 yen (yaklaşık 63 ABD Doları) karşılığında perakende satış yapacak. Müşteriler emir 9.240 yen (yaklaşık 93 ABD Doları) değerindeki özel sürümde, bir sutyen içinde Rias'ın göğüsleri şeklinde bir çift kulaklık, Rias sanatına sahip kulaklıklar için özel olarak yapılmış bir kordon yöneticisi kayışı, anime logolu iki dekoratif lastik bant ve Rias yer alacak. ' sutyen, kompakt bir üçgene dönüşen 'dönüştürücü' bir kumaş ve 'yaramaz' bir sahneyi gösteren özel bir çizime sahip bir 3D kart.

Animenin ve oyunun hikayesi, ilk randevusunda bir kız tarafından öldürülen aptal, şehvet düşkünü lise ikinci sınıf öğrencisi Issei Hyōdō'nun etrafında dönüyor. Issey (Yuuki Kaji) bir şeytan olarak reenkarne olur ve o günden itibaren Rias'ın (Yoko Hikasa), aynı zamanda Issei'nin kampüsündeki en güzel kız olan üst düzey bir şeytan.Oyunun kendine özgü sisteminde oyuncu, arzularının peşinden giderek ilerler. Oyunun hikaye bölümleri animenin olay örgüsünü, özellikle Issei'nin kızlarla çevrili günlük okul hayatını yeniden canlandırıyor. Oyuncu, kahramanlarla sohbet eder ve seçimler yaparak aralarındaki konumunu geliştirir (veya mahveder).

Oyunun her bölümünde çeşitli rakiplerle de savaşlar var. Savaşlar, oyuncunun komutları seçtiği tipik bir sıra tabanlı sisteme sahiptir. Oyuncu, savaşta rakiplerine karşı 'Dress Break' hasarını artırmak için hikaye bölümlerinde biriken 'şehvet gücünü' kullanabilir.