High School DxD Sezon 3'ün Sonunu Söyleyecek Stiller

High School DxD Sezon 3'ün Sonunu Söyleyecek Stiller

27 Mayıs 'Give Me Secret' CD single'ı, 4 Nisan'da anime çıkışlarının ardından

için resmi web sitesiLiseanime ilan edildi Cumartesi günü seslendirme sanatçısı grubuStillerniyet şarkı söyle için bitiş tema şarkısıLise DxD Doğan, dayalı üçüncü anime sezonuIchiei Ishibumi'sLise hafif Roman diziler. Şarkının adı 'Give Me Secret' ve 27 Mayıs'ta single olarak piyasaya çıkacak. CD'de başka duyurulmamış parçalar da yer alacak. StylipS'in orijinal kadrosu, ilk High School DxD sezonunun sonunu söyledi.

ŞarkıcıÇu Ço(Cennetin Not Defteri,CAMLIP) niyet rol yapmak açılış tema şarkısı. 'BLESS için CD single'ıAdınız.', 15 Nisan'da başka bir şarkı olan 'Hello, Hello, Hello' ve aynı zamanda eşleşen karaoke parçalarıyla birlikte gönderilecek.

dizi yine olacakyönlendirilmişileTetsuya Yanagisawatarafından dizi kompozisyonu ileTakao Yoshiokaanimasyon stüdyosundaKNP.Junji Gotoyine karakterleri tasarlıyor ve aynı zamanda baş animasyon yönetmeni olarak da görev yapacak.Kalan kadro ise şöyle:

Müzik:Ryosuke Nakanishi
Sanat Yönetmeni:Kenichi Kurata
Ses Yönetmeni:Jin Aketagawa
Fotoğraf Yönetmeni:Hiroyuki Chiba
Yardımcı yönetmen:Hideki Okamoto
Renk anahtarı:Yuichi Furuichi
Düzenleme:Aya Hida
Prop Tasarımı:Yutaka Miya

Web sitesi ayrıca geri dönen oyuncuları da listeliyor:Yuuki KajiIssei Hyodo olarakYoko HikasaRias Gremory olarakHızlı AsakuraAsya Argento olarakShizuka ItouAkeno Himejima olarakAyana TaketatsuKoneko Tojo olarakKenji Nojimaben Yuto'yumKibagül tanedaXenovia olarakMaaya UchidaIrina Shido olarakAyane SakuraGaspard Vladi olarak

Anime, 4 Nisan'da Japon televizyonunda prömiyer yapacak.


Orijinal hafif roman serisiMiyama-Sıfırsanatmerkezlerİlk randevusunda bir kız tarafından öldürülen aptal, şehvet düşkünü lise ikinci sınıf öğrencisi Issei Hyōdō'nun etrafında. Issei bir şeytan olarak reenkarne olur ve o günden itibaren, Issei'nin kampüsündeki en güzel kız olan üst düzey bir şeytan olan Riasu'nun astları olarak hizmet eder.

ilk sezonprömiyeri yapıldı2012 yılında Japonya'da veeğlence lisanslıKuzey Amerika için akış ve ev videosu için. İkincimevsimgeçen yaz yayınlandı ve ana kadronun ve oyuncu kadrosunun çoğunu yeniden bir araya getirdi. Funimation ayrıcalisanslıiçin ikinci sezonyayın Akışıve ev videosu.

Güncelleme: Şarkıların isimleri düzeltildi.