High School DxD Yeni Devamının 1. Bölüm Ön İzlemesi Yayınlandı

High School DxD Yeni Devamının 1. Bölüm Ön İzlemesi Yayınlandı

Doğaüstü okul komedisinin 2. sezonu, Temmuz'da geri dönen oyuncu kadrosuyla prömiyer yapacak

İlk bölümün ön izlemesiLise DxD Yeni, ikinci sezonuLiseJaponya'da yayınlanan anime.seslendirme sanatçısı Yuuki Kajivideoyu baş karakter Issei Hyōdō olarak anlatıyor. Ana kadro ve ekip ikinci sezon için geri dönüyor.prömiyer7 Temmuz'da

Yeni sezon olduilan edildi13. hafif roman hacmi ilesevk edildigeçen Eylül.Ichiei Ishibumiorijinal hafif roman serisimerkezlerİlk randevusunda bir kız tarafından öldürülen aptal, şehvet düşkünü lise ikinci sınıf öğrencisi Issei Hyōdō'nun etrafında. Issei bir şeytan olarak reenkarne olur ve o günden itibaren Riasu'nun (Yoko Hikasa), aynı zamanda Issei'nin kampüsündeki en güzel kız olan üst düzey bir şeytan.

İkinci sezon için,gül taneda(Yeni Dünya'dan's Saki,OreşuraKaoru,Seni seviyorum de'.Asami) olacakOynaZenobia,Maaya Uchida(Yuruyuribu büyük,Canlı OperasyonRei), Irina Shido'yu oynayacak veHaruka Yamazaki(Savaş Uşağı HayateRuka, Vividred Operation'dan Mizuha) Aika Kiriyū oynayacak.Tetsuya Yanagisawa yönlendirilmişanime stüdyosunda ilk sezonKNPsenarist ileTakao Yoshiokave karakter tasarımcısıJunji Goto.

ilk sezonprömiyeri yapıldıJaponya'da geçen yıl veeğlence lisanslıakış ve ev videosu için Kuzey Amerika için o sezon.

[Aracılığıyla NicoTubeAnime ]