Hobby Japan's The 7 Deadly Sins Multimedya Projesi Anime TV Aldı

Hobby Japan's The 7 Deadly Sins Multimedya Projesi Anime TV Aldı

Kraliçe'nin Bıçağı'sKinji Yoshimotoanime yönetmenliğiKNP,Sanat Ülkesi

Hobi Japonyaaçtı İnternet sitesi içinanimeThe 7 Deadly Sins'in uyarlanması (Nanatsu no Taizai, benzer şekilde adlandırılmış manga ile karıştırılmamalıdır).Nakaba Suzuki) Cuma günü multimedya projesi. Site, anime için bir televizyon animesi olacağını gösteren bir tanıtım videosu yayınlıyor.günah Nanatsu no Taizai.

Kinji Yoshimoto(Kraliçe'nin Kılıcı: Sürgündeki Bakire,Plastik Küçük) animeyi yönetiyorKNPveSanat Ülkesi, ve ayrıca hikaye konsepti, dizi kompozisyonu ve renk tasarımı için kredilendirildi. (Eri UmemotoKinji ile birlikte renk tasarımı için yatırılmaktadır.)Masashi Suzuki(Kutsal Demirci,Demiryolu Savaşları!,Kraliçe'nin Kılıcı: Grimoire) baş yazardır.Niθ(palerider,samuray kızlar) projenin özgün karakter tasarımlarını çizdi veSachiko Yasuda(Cezaevi Okulu,Ru'yu Sevmek: Karanlıkanimasyon yönetmeni) karakter tasarımlarını animasyona uyarlıyor. Yasuda aynı zamanda baş animasyon yönetmeni olarak da anılıyor.Masaru Köseki(Mutluluk!,Şeytan Kral Daimao) veJunji Goto(Okul günleri,Lise,müdavimler).Kio Edamatsu(Magi: Sinbad'ın Macerası) endüstriyel tasarım ile kredilendirilir.Kenta Masuda(Ru'yu Sevmek için Slogan,Bıçak ve Ruh) sanat yönetmenidir veSadahime Matsubara(Kraliçenin Kılıcı: Sürgündeki Bakire,Ikki Tousen: Ejderha Kaderi) görsel koordinatördür.

Diğer personel üyeleri şunları içerir:

  • Fotoğraf Yönetmeni:satoshi fujita(Ru'yu Sevmek için Slogan,Ceset Partisi: İşkence Görmüş Ruhlar)
  • Düzenleme:Masaki Sakamoto(Rampo Kitan: Laplace Oyunu,kanon)
  • Ses Yönetmeni:Hiroto Morishita(Canavar Müzesi,AOKANA: Mavinin Ötesinde Dört Ritim)
  • Müzik:Masaru Yokoyama(Nisan ayındaki yalanınız, Kraliçe'nin Kılıcı: Sürgün Bakire),Hiroaki Tsutsumi(Valkyrie Sürücüsü: Deniz Kızı-,Turuncu)

Hobi Japonya ilkilan edildi2012 yılında projede farklı bir kadroya sahip iki bölümlük bir anime planlanmıştır. Orkide Tohumu proje için figürler üretti.

Karakter kadrosu şunları içerir (yukarıdaki videoda sunulan sırayla):


Lucifer - Gurur

Leviathan - Kıskançlık

Şeytan - Gazap

Belphegor - Tembellik

Mammon - Açgözlülük

Beelzebub - Oburluk

asmodeus - şehvet

Kaynak: MoCa Haberleri