Houston'ın Anime Matsuri'si Super Sonico English Dub Premiere'e Ev Sahipliği Yapacak

Houston'ın Anime Matsuri'si Super Sonico English Dub Premiere'e Ev Sahipliği Yapacak

Şirket tutacakParazit -maksim-seslendirme sanatçısı seçmeleri

Sentai Filmworks ilan edildi Çarşamba günü İngilizceyi gösterecekdubprömiyeriSoniAni: Animasyon Süper SonicoAnime Matsuri kongresinde. Sentai Filmworksilan edildiOcak ayında profesyonelcosplayer Jessica Siyahşovun başrolünü seslendirecek.

Dizide, Super Sonico bir üniversite öğrencisi, yarı zamanlı bir fotoğraf çekimi modeli ve bir müzisyen olarak meşgul olan 18 yaşında bir kızdır. Hatta büyükannesinin barında çalışıyor.

'Nitro Super Sonic' etkinliklerinin maskot kızı 'Süper Sonico'nitro artı, Japonca versiyonunda kendini oynaması ve açılış tema şarkısı 'Beat devam ediyor!'Şirket ayrıca tutacağını duyurdu.Parazit -maksim- seslendirme sanatçısı seçmelerküçük karakter rolleri için. Kazanan, küçük rolü seslendirmek için Sentai Filmworks'ün stüdyolarını ziyaret edecek.

Kenichi Shimizudiziyi yönetiyorstüdyo tımarhaneile birlikteShoji Yonemura(Guin Efsanesi,Cam Filo) seri kompozisyondan sorumlu.Tadashi Hiramatsu(Büyülü Alışveriş Çarşısı Abenobashi,kare kano) karakterleri tasarlıyor ve Ken Arai müziği besteliyor.

Sentai Filmworks hikayeyi şöyle anlatıyor:

İnsanlığın haberi olmadan dünya sessizce işgal ediliyor. 'Par' olarak bilinen uzaylı varlıklar Asytes” insanlara birer birer sızmaya başlar, hem vücutlarını hem de kimliklerini tam olarak kontrol etmek için beyinlerine girer. İnsan eti için doyumsuz bir açlıkla bu soğuk ve hesapçı yaratıklar, sıradan insanların yüzlerinin arkasına saklanmadıklarında, her şeyden habersiz olanlarla beslenen grotesk canavarlara dönüşürler. Yalnız bir lise çocuğu olan Shinichi Izumi, görünürde gizlenen terörün farkındadır. bir Pa'dan sonra rasyte'nin beynini ele geçirme girişimi başarısızlıkla sonuçlanır, bunun yerine Shinichi'nin sağ kolu, kendine özgü bir zihni ve gündemi olan bu canavar tarafından ele geçirilir. Shinichi ve istenmeyen birlikteliği 'Migi', vücuduna hakim olmak için mücadele ederken, uzaylı enfeksiyonu büyümeye devam ediyor ve ardından vücutların izi de büyüyor. Şimdi Shinichi ve Migi, sadece kendilerini değil, Shinichi'nin sevdiklerini de korumayı umuyorlarsa, bir konakçı ve parazitten fazlası olmalılar. Shinichi ve Migi'nin simbiyotik bağı derinleşirken, Shinichi insanlığını koruyabilecek mi yoksa hayal ettiğinden daha fazla bir şeye mi dönüşecek?

Anime Matsuri kongresi 3-5 Nisan tarihleri ​​arasında Houston, Teksas'ta gerçekleştirilecek. SözleşmeninMisafirleryönetmen ve senarist dahilYasuhiro Yoshiura, şarkıcıAnna Tsuchiya, bestecioyuncak, animatörAtsushi Nishigori, karakter tasarımcısıSuşi, ve Japon görsel kei grubu Disacode.