Hücreler İş Başında!! Yeni Trombosit Anime Short ile Koşacak Teatral Anime

Hücreler İş Başında!! Yeni Trombosit Anime Short ile Koşacak Teatral Anime

White Blood Cell ve Platelet oyuncuları, TV animesinin açılışında egzersiz videosu setinde de rol aldı

Tokubetsu Jōei-ban 'Hataraku Saibō!!' için resmi web sitesi Saikyo no Teki, Futatabi. Karada no Naka wa 'Chō' Ōsawagi! (Özel Gösterim Sürümü: 'Cells at Work!' The Return of the Strongest Enemy. A Huge Uproar Inside the Body'nin 'Bowels!') teatral animesi Cumartesi günü, ana filmin gösterimlerine bir anime kısa filminin eşlik edeceğini duyurdu.

'Kesshōban Eigakan e Iku' (Trombositler Sinemaya Gidiyor) adlı kısa filmin adından da anlaşılacağı gibi, kısa film, işten sonra tiyatroya giden Trombositler'i takip edecek.

Web sitesi ayrıca orijinal egzersiz videosu 'Mission! Ken - Ko - Taiso!' (Görev! Sağlıklı Egzersiz!). Videoda Beyaz Kan Hücresi bulunuyorseslendirme sanatçısı Tomoaki Maeno, Platelet seslendirme sanatçısıMaria Naganavave yedek dansçılar Urara ve Nageee (HAVAİ FİŞEK).Mai Mai(FIREWORKS) televizyon animesinin açılış tema şarkısı 'Mission! Ken - Kō - Dai - Ichi' (Görev! Önce Sağlık).



Ana tiyatro özelliğindeki yeni karakterler ve oyuncular:

  • Yuri YoshidaLaktik Asit Bakterileri (Kuro) olarak
  • Rie TakahashiLaktik Asit Bakterileri (Aka) olarak
  • Natsumi FujiwaraLaktik Asit Bakterileri (Panda) olarak
  • Yurika KuboLaktik Asit Bakterileri (Buchi) olarak

Tiyatro animesi 5 Eylül'de Japonya'da gösterime girecek. Anime, ikinci sezonun bir parçası olarak televizyonda yayınlanmadan önce manganın 5. cildinden bir hikaye içerecek.

Hirofumi Ogura(Kara Uşak II,Sıfır ve Peta) ikinci sezonun (ve tiyatro animesinin) yeni yönetmenidir.davut yapımı.Yuuko Kakiharadizi senaryolarını yazmak ve denetlemek için geri dönüyor.Takahiko Yoshidakarakter tasarımcısı olarak geri dönüyor veKenichiro SuehiroitibarenMAYUKOmüziği bestelemek için geri dönüyor. Anime, geri dönen bir oyuncu kadrosuna sahip olacak.

Hücreler İş Başında! ! (iki ünlem işaretiyle), ikinci animemevsimnın-ninAkane ShimizuHücreler İş Başında! manga, Ocak 2021'de prömiyer yapacak.

animeadaptasyonnın-ninShigemitsu HaradaveIssei Hatsuyoshiya'sHücreler İş Başında! Siyah Kod(Hataraku Saibō Black) spinoff mangası da Ocak 2021'de ayrı bir oyuncu kadrosu ve kadrosu ile piyasaya sürülecek.

Orijinal manganın ilk televizyon anime uyarlaması Temmuz 2018'de prömiyer yaptı ve 13 bölüm için yayınlandı.Amerika Aniplex akışseri açıkgevrek rulo, veeğlence katmaşov şubatta. Şirket piyasaya sürülmüş bir İngilizce ile Blu-ray Disk üzerinde animedubgeçen Ağustos. Aralık 2018'de yayınlanan yeni bir anime özel ve Crunchyrollyayın Akışıözel.

Aniplex of America hikayeyi şöyle anlatıyor:

Bu senin hakkında bir hikaye. Vücudunuzun içi hakkında bir hikaye…
Kabaca 37,2 trilyon hücrenin günde 24 saat ve yılda 365 gün sizin için çok çalıştığı, vücudunuzun içindeki büyüleyici dünyaya girin! Hücresel aksiyon komedisi Cells at Work! Sıradan izleyicilerden tıp alanındaki profesyonellere kadar geniş bir izleyici kitlesinden övgü toplayan bu, Blu-ray'deki en son hit eğitici eğlencedir. Gösteri, İngilizce sesli olarak sunulurken, her bölümde açılış tema şarkısının İngilizce versiyonunu da sergiliyor. Taşı, düzelt, savaş! Cells at Work'ün başrolde olduğu tek diziye sahip olma şansını kaçırmayın!

Shimizu, orijinal Cells at Work'ü piyasaya sürdü! Mart 2015 sayısında mangaKodanşa'sAylık Shonen Siriusve Kodansha, beşinci derlenmiş cildi Ağustos 2017'de Japonya'ya gönderdi.Kodanşa Çizgi Romanlarıdır-diryayıncılıkmangayı İngilizce olarak yayınladı ve manganın beşinci cildini Kasım 2017'de İngilizce olarak gönderdi.

Manga, aşağıdakiler gibi birkaç spinoff serisine ilham verdi.Hataraku Saikin(İş Yerinde Bakteriler),Hatarakanai Saibo(Çalışmayan Hücreler), Hücreler İş Başında! Siyah Kod (Hataraku Saibo Siyah),Hataraku Saibo Arkadaş,Hataraku Kesshōban-chan(Trombositler İş Başında),Hataraku Saibo Bebek(Hücreler İş Başında! Bebeğim),ve Hataraku Saibo Leydi(Hücreler İş Başında! Hanımefendi).

bufranchiseayrıca Kasım 2018 ve Eylül-Ekim 2019'da düzenlenen iki sahne oyununa da ilham verdi.

Kaynaklar: Hücreler İş Başında! ! teatral animeler İnternet sitesi , Hücreler İş Başında! franchise'ın Twitter'ı hesap , komik natalie