Hyperdimension Neptunia Anime Ads Özelliği Bitiş Şarkısı

Hyperdimension Neptunia Anime Ads Özelliği Bitiş Şarkısı

Affilia Destanıesinlenerek anime için şarkı söylüyorkalp derlemevideo oyunu saygı RPG'si

ResmiYoutubeiçin kanalHiperboyutlu Neptunya animeÇarşamba günü bir televizyon reklamının Neptune ve Purple Heart versiyonlarını yayınlamaya başladı. Reklamda, şarkının kapanış şarkısı 'Neptune☆Sagashite' yer alıyor.Affilia Destanı.Rie Tanakailk versiyonda baş karakter Neptün'ü seslendiriyor ve ardından ikinci versiyonda dönüştürülmüş ikinci kişiliği Purple Heart'ı seslendiriyor.

anime uyum sağlarkalp derleme'ın popüler Chō Jigen Game Neptune (Hyperdimension Neptunia) rol yapma oyunları. Hikaye, Gameindustri'nin video oyunu saygı dünyasını koruyan dört tanrıçayı takip ediyor:

Neptün/Purple Heart (seslendiren Rie Tanaka,Sega)

Noire/Kara Kalp (Asami Imai,Oyun istasyonu3)Blanc/Beyaz Kalp (sen Asumi'sin, Wii)

Dikey/Yeşil Kalp (Rina Satou, Xbox 360)

Masahiro Mukaidır-diryönetmenlikdedavut yapımı,Şogo Yasukawadizi senaryolarından sorumludur veHitomi Takechiuyum sağlıyorTsunakoanime için tasarımlar.

Anime 12 Temmuz'da prömiyer yapacak veeğlencedır-diryayın AkışıJaponya'da yayınlanan anime.

NIS Amerika piyasaya sürülmüşKuzey Amerika'daki Hyperdimension Neptunia ve Hyperdimension Neptunia mk2 oyunları vepiyasaya sürülmüşKami Jigen Game Neptün V, Mart ayında Hyperdimension Neptunia Zaferi olarak. İlk oyun, oyun konsolu savaşlarını kadın rol yapma oyunu karakterleri olarak antropomorfize ediyor.

[Aracılığıyla NicoTubeAnime ]

Resimler © 2013Fikir Fabrikası, Derleme Kalp/Neptün Üretim Komitesi