Hyperdimension Neptunia Re;Birth2 Batı Yayınını Alır

Hyperdimension Neptunia Re;Birth2 Batı Yayınını Alır

2015'in başlarında fiziksel, dijital olarak piyasaya sürülmesi planlanan oyun

Fikir Fabrikası ilan edildi Perşembe günü yayınlayacakOyun istasyonuhayat oyunuHiperboyutlu NeptunyaRe;Birth2: Sisters Generation (Chō Jijigen Game Neptune Re;Birth 2 Sisters Generation) Kuzey Amerika ve Avrupa'da. Oyun, 2015'in başlarında hem fiziksel hem de dijital olarak piyasaya sürülecek.

oyun biryeniden yapmakChōjigen Game Neptune mk2 (Hyperdimension Neptunia mk2) PS3 oyunu. Fikir Fabrikası hikayeyi şöyle anlatıyor:

20XX - Gamindustri korkunç bir krizle karşı karşıya. Dükkanlar kapatılıyor, yaratıcılar çok çalışıyor ve açlıktan ölüyor ve tüm Gamindustrimen'de ölüm kol geziyor. Ancak CPU'lar bunun kendi dünyaları için bitmesine izin vermeyi reddediyor! Gamindustri, kaotik Kanunsuz Diyar ile bağlarını uzun zaman önce koparmıştı, ama yine de... ASIC - Uluslararası Suçun Arfoire Sendikası - ortaya çıktığından beri ahlak neredeyse tamamen yok oldu. Tüm öğrencilerin yüzde 80 kadarının Arfoire olarak bilinen bir varlığa taptığı söyleniyor. Ebeveynler, tapınmanın zavallı bir tanrı olduğunu bilmelerine rağmen, devam ettiler ve çocuklarının bunu yapmasına izin verdiler. Dünyanın yönetim organları bile krizi emekleme döneminde ezmek yerine buna göz yumdu. Temelde, Gamindustri oldukça berbattı, millet. Ahem. Böylece Gamindustri tam ve mutlak bir kargaşaya düştü. Bu yozlaşmış dünyada yaşamaktan bıkanlar, sonsuza dek kaybolmuş olan Gamindustri Mezarlığı'nda dolaşmaya gönderilirler.

NIS Amerika piyasaya sürülmüşKuzey Amerika'daki Hyperdimension Neptunia ve Hyperdimension Neptunia mk2 oyunları. Fikir FabrikasıyayınlananHyperdimension Neptunia Re;Birth1, ilk Hyperdimension Neptunia oyununun yeniden çevrimi, Salı günü Kuzey Amerika'da ve Çarşamba günü Avrupa'da.İlk Re;Birth oyunu gibi, ikincisi hem İngilizce hem de Japonca seslendirmeye sahip olacak.