Hyrule Warriors Legends Medli DLC, Season Pass Açıklandı

Hyrule Warriors Legends Medli DLC, Season Pass Açıklandı

Nintendobu yıl 3DS oyunu için 4 DLC paketi yayınlayacak

Nintendo ilan edildi Perşembe günü yaptığı Nintendo Direct sunumunda, Hyrule Warriors Legends Nintendo 3DS oyununun satın alınabilecek bir sezon geçişi seçeneğine sahip olacağını duyurdu. Sezon geçişini satın almak, oyunculara 2016'da dört yeni DLC paketinin yanı sıra bir Ganondorf kostümü alma hakkı verir.

Nintendo ayrıca The Legend of Zelda: The Wind Waker Gamecube oyununda yer alan yeni karakter Medli'yi hem Hyrule Warriors hem de Hyrule Warriors Legends için ücretsiz olarak piyasaya sürüyor. Karakter, Hyrule Warriors Legends için ilk DLC paketinin yanında mevcut olacak.

Hyrule Warriors Legends için video görüntüleri aşağıdaki videoda 22:42'de başlıyor.Hyrule Warriors Legends Nintendo 3DS oyunu tüm özellikleri içerecek. karakterler Hyrule Warriors'tan ve Hyrule Warriors'ın DLC karakterlerinin çoğundan (Ganon ve Cucco hariç). Hyrule Warriors Legends ayrıca şunları da içerecek:Bağlantı;Kafatası çocuğuMajora'nın Maskesinden;Ganondorf(3DS versiyonunda yeni bir trident silahı olacak); vetetra,Çizgi Bağlantı, veHyrule KralıOynanabilir karakterler olarak The Wind Waker'dan. Tüm yeni karakterler 3DS oyunundan Wii U oyununa eklenebilir.

Oyun 21 Ocak'ta Japonya'da piyasaya çıktı. Oyun 24 Mart'ta Avrupa'da ve 25 Mart'ta Kuzey Amerika'da piyasaya çıkacak. Oyunun Avrupa'daki sınırlı bir sürümünde bir pusula da yer alacak. Oyunu Kuzey Amerika'da satın alanlar sınırlı bir süre için orijinal bir 3DS ana menü temasına sahip olacaklar ve oyunu GameStop'tan ön sipariş edenler 16 sayfalık bir karakter sanat kitabı alacaklar.

Hyrule Savaşçıları Wii U içinsevk edildiJaponya'da Ağustos 2014'te ve Batı'da Eylül 2014'te.