Hyrule Warriors Wii U Game Alacakaranlık Prensesi Agitha, Zant'ı Ekliyor

Hyrule Warriors Wii U Game Alacakaranlık Prensesi Agitha, Zant'ı Ekliyor

Yeni karakter büyücü Lana, Alacakaranlık Alanı sahnesi, Majora'nın Maskesinden ayı indirebilen Hookshot da eklendi

Zelda Musō (Hyrule Warriors) Wii U video oyununun resmi web sitesi, Cuma günü oyun için üç yeni karakter açıkladı.Yeni, orijinal karakter Lana, oyuna bir müttefik olarak katılacak.Bağlantı's. Güçlü bir büyücü ve aynı zamanda yaptığı her şeyde elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan çok dürüst bir kız. O cadı Shia'yı durdurmak için bir görevde ve onunla bir bağlantısı var gibi görünüyor, ancak bu konuda bir şey söylemeyi reddediyor. Silahı bir Grimoire'dır ve düşman hatlarına ilk önce hücum ettiği aktif dövüş stiliyle tanınır.

Japonya dışında Agitha olarak da bilinen Ageha (lit. kırlangıç ​​kuyruğu kelebeği),Zelda Efsanesi: Alacakaranlık Prensesi. Altın böcekleri ararken başka bir dünyadan Hyrule Warriors dünyasına girdi. Canavarlar tarafından saldırıya uğramak üzereyken Lana tarafından kurtarılır ve Ageha onu takip etmeye devam eder. Çok geniş bir kişiliğe sahip ve her şeyi kendi hızında yapıyor. Gülümsemesinden asla vazgeçmez. Silahı onun şemsiyesidir, ancak istediğini yapmak için dev böcekleri de çağırabilir ve dev kelebeklere de binebilir.Şia tarafında, kötü cadı, Zelda Efsanesi: Alacakaranlık Prensesi'nden Zant geri dönüyor. Reenkarnasyon Kapısını açan Shia tarafından Hyrule Warriors dünyasına çağrıldı. Oldukça sakin ve toplanmış görünse de, gerçek kişiliği son derece histeriktir. Silahları, her iki eline bağlı olan ve etrafında kamçıladığı bıçaklardır, ancak çok güçlü büyüler de kullanabilir.Web sitesi ayrıca oyunun Twilight Princess'ten bir 'Twilight Field' aşaması içereceğini de listeliyor. Oyun ayrıca, oyuncuların ayı Majora'nın Maskesinden aşağı çekmesine bile izin verebilecek bombalar ve Hookshot gibi öğeleri içerecek.

Web sitesi ayrıca oyun için yeni bir önemli görsel yayınladı (aşağıda görülüyor):

Oyunun 26 Eylül'de Kuzey Amerika'da piyasaya sürülmesi planlanıyor.veJaponya'da 14 Ağustos. oyun olacak gemi Japonya'da üç versiyonda: 7.389 yen (yaklaşık 74 ABD Doları) için normal bir versiyon, resmi bir sanat ve ortam kitabı içeren premium bir kutu, birüç kuvvetçalar saat, üç tür 'Cesaret' oyun içi kostüm seti ve 10.800 yen (yaklaşık 108 ABD Doları) fiyatına üç 'Bilgelik' oyun içi kostüm seti ve tüm içeriği içeren bir Hazine Kutusu Premium kutunun yanı sıra iki oyun içi 'Güç' kostümü, gerçek bir 'Cesaret Eşarpı' ve ses çıkaran hazine kutusu tarzı bir mücevher kutusu.