Hyrule Warriors Wii U Game, Ocarina of Time'ın Şeyhi, Ruto, Darunia'yı Ekliyor

Hyrule Warriors Wii U Game, Ocarina of Time'ın Şeyhi, Ruto, Darunia'yı Ekliyor

The Legend of Zelda karakterlerini bir araya getiren Warriors oyunu 24 Ağustos'ta Japonya'da, 26 Eylül'de Kuzey Amerika'da gönderiliyor.

İNEK tekmoSalı günü açıklanan oyunlarZelda Efsanesi: Zamanın Ocarina'sıkarakterler Sheik, Princess Ruto ve Darunia, Zelda Musō (Hyrule Warriors) Wii U video oyunu için kadroya katılacak. Karakterler hakkında daha fazla ayrıntı 7 Ağustos sayısında açıklanacak.KadokavaPerşembe günü Japonya'da piyasaya sürülmesi planlanan Famitsu dergisi.

Oyunun 26 Eylül'de Kuzey Amerika'da piyasaya sürülmesi planlanıyor.veJaponya'da 14 Ağustos. oyun olacak gemi Japonya'da üç versiyonda: 7.389 yen (yaklaşık 74 ABD Doları) için normal bir versiyon, resmi bir sanat ve ortam kitabı içeren premium bir kutu, birüç kuvvetçalar saat, üç tür 'Cesaret' oyun içi kostüm seti ve 10.800 yen (yaklaşık 108 ABD Doları) fiyatına üç 'Bilgelik' oyun içi kostüm seti ve tüm içeriği içeren bir Hazine Kutusu Premium kutunun yanı sıra iki oyun içi 'Güç' kostümü, gerçek bir 'Cesaret Eşarpı' ve ses çıkaran hazine kutusu tarzı bir mücevher kutusu.

Kaynak: Famitsu aracılığıyla Shin Muso Blogu