I Am a Hero Live Action Filminin 2. Teaser'ı Yayınlandı

I Am a Hero Live Action Filminin 2. Teaser'ı Yayınlandı

Prequel drama dizisi, zombi manga uyarlamasının Japonya galasından önce yayınlanacak

Obaşlamak yayın Akışı live-action için 30 saniyelik ikinci bir teaserfilmnın-ninKengo Hanazawaen çok satan zombi mangasıBen bir kahramanımCuma gününde.

TOHO daha önceakışAralık ayında I'm a Hero canlı aksiyon filminin fragmanı. Film 23 Nisan'da Japonya'da vizyona girecek. I am a Hero: Hajimari no Hi (Ben Bir Kahramanım: Başladığı Gün) niyetprömiyerDocomo'dadTVFilmin açılışından 14 gün önce 9 Nisan'da yayın hizmeti.

Film, geçtiğimiz Ekim ayında İspanya'nın Katalonya kentinde düzenlenen 48. Sitges Film Festivali'nde gösterime girdi.kazanmakBüyük Seyirci Ödülü ve En İyi Özel Efekt Ödülü.Shinsuke Sato(yağ, Kütüphane Savaşı,Oblivion Adası: Haruka ve Sihirli Ayna,Prenses Bıçak)yönlendirilmiş'A sınıfı hayatta kalma panik korku' filmi.Akiko Nogi(Library War, Sayonara, Robinson Crusoe) senaryoyu yazdı ve görsel efekt ve makyaj uzmanıMakoto Kamiya(Yağ,tatlım tatlım,Resident Evil: Dejenerasyon,İkamet eden kötü lanet) özel efektlerden sorumluydu. Ana çekimler Haziran 2014'ün başlarında başladı.

Orijinal mangada Hideo Suzuki (oyuncuYo OizumiLive-action filminde), bir zamanlar asistan sanatçılık işi ve kız arkadaşıyla olan ilişkisinden hoşnutsuzlukla mücadele eden, insanlar bir gecede ölümsüz 'ZQN' yaratıklarına dönüşmeye başlayana kadar hevesli bir manga yaratıcısı. ZQN virüslü kız arkadaşı 'Tekko' tarafından saldırıya uğrayan Hideo, hobi olarak sahip olduğu pompalı tüfekle istila edilen Tokyo metropolünden kaçar. Hiromi ile seyahat eder (oynadığıKasumi Arimura), tesadüfen tanıştığı liseli bir kızdır ve Yabu adlı bir hemşirenin (oyuncu tarafından oynanan) yardımıyla çaresiz durumla karşı karşıya kalırlar.Masami Nagazava) bir alışveriş merkezinde.

Hanazawa mangayı başlattıŞogakukan'sBüyük Çizgi Roman Ruhlarıdergisi 2009 yılında yayımlanmıştır ve derlenmiş kitap ciltleri 4 milyonun üzerinde basılmıştır.Karanlık At Çizgi Romanlarıniyetserbest bırakmakNisan ayında başlayan Kuzey Amerika'daki manga.Yuuki Honda(Tokyo Yamimushi)başlatılangeçen Haziran ayında Osaka merkezli bir yan manga Bitti geçen aralık. Ana manga dayaklaşıyoronun sonucu.