Idea Factory Omega Quintet Oyununu 2015 İlkbaharında Kuzey Amerika ve Avrupa'da Yayınlayacak

Idea Factory Omega Quintet Oyununu 2015 İlkbaharında Kuzey Amerika ve Avrupa'da Yayınlayacak

kalp derlemeEkim ayında Japonya'da PS4'te piyasaya sürülen RPG/idol simülasyon hibrit oyunu

Fikir FabrikasıUluslararası ilan edildi Salı günü olacak serbest bırakmak kalp derlemeOmega Quintet melez rol yapma ve idol simülasyonuoyunüzerindeOyun istasyonu2015 baharında Kuzey Amerika ve Avrupa'da 4. sırada. Şirket, oyunu fiziksel ve dijital olarak yayınlayacak.

Idea Factory International oyunu şöyle anlatıyor:

Gizemli, kötü niyetli bir karanlığın istila ettiği bir dünyada, insanlığın tek umudu “Verse Maidens” olarak bilinen şarkı söyleyen idollerin müziğinde yatmaktadır. Ses silahlarını kuşanarak, kötülükle savaşmak ve dünyayı eski haline getirmekle görevlendirildiler, ancak bu kolay olmayacak! Bu beş cesur kız, menajerleri Takt'ın yardımıyla, bu karanlığın insanlığın sonunu talep etmesine engel olmak için hayatlarının performansını sergilemek zorunda kalacaklar. Bir araya gelip bu kötülüğü ortadan kaldırabilecekler mi, yoksa sadece karanlığın tüm zaman boyunca içlerinde gizlendiğini keşfetmek için mi savaşacaklar…?

Oyun, hem İngilizce altyazılı orijinal Japonca sesleri hem de İngilizce seslendirme parçasını içerecek.Japon seslendirme kadrosu şunları içerir:


Riho IidaOtoha olarak (resimdeki merkez)
Rui TanabeKyouka olarak (sağ altta)
Moe ToyotaDaha fazlaKanadeko olarak (sol üstte)
Inori MinazNene olarak (sağ üstte)
Erii YamazakiAria olarak (sol altta)

Lantisoyunun müzik prodüksiyonunu üstlendi ve (fikir) WILL, müzik yapımcısı olarak görev yaptı.fukahireorijinal karakter tasarımını ele aldı.

Oyunsevk edildiJaponya'da 2 Ekim'de düzenli ve sınırlı sayıda. Oyunu ön sipariş verenler orijinal bir film müziği CD'si aldı.

oq_jp_ss-11- oq_jp_ss-17- oq_jp_ss-19- oq_jp_ss-2- oq_jp_ss-28- oq_jp_ss-32- oq_jp_ss-5- oq_jp_ss-7- omegaquintet_keyart_1000px.png
omega-quintet.png oq_jp_ss-11- oq_jp_ss-17- oq_jp_ss-19- oq_jp_ss-2-
oq_jp_ss-28- oq_jp_ss-32- oq_jp_ss-5- oq_jp_ss-7- omegaquintet_keyart_1000px.png