'İhtiyacınız Olan Tek Şey Öldürmek' Romancı Şimdi Devamını Yazıyor

'İhtiyacınız Olan Tek Şey Öldürmek' Romancı Şimdi Devamını Yazıyor

Roman, sanatla yeni baskısını alıyorÖlüm notusonra ObataTom Cruisefilmi açılıyor

Mayıs sayısında yayınlanan bir röportajdaŞueisha'sMucize AtlamaSalı günü dergi, romancıHiroşi Sakurazakaşu anda devam filmi üzerinde çalıştığını açıkladı.Tüm İhtiyacın olan ÖldürmekRoman. Bilimkurgu romanı zatenyumurtlayansanatçı tarafından bir mangaTakeshi Obata(Hikaru Gitmek Yok,Ölüm notu,Baküman.) ve yazarRyosuke Takeuchi(ST&RS) Shueisha'dagenç atlamaOcak ayında dergi. Aynı zamandailham vericiyaklaşan Hollywood filmi Edge of Tomorrow ileTom Cruise.

Shueisha, orijinal romanı 19 Haziran'da Obata tarafından kapak ve iç sanat (sağda resimde) ile yeni bir baskıda yeniden yayınlayacak. Aynı gün, Shueisha manganın iki cildini de yayınlayacak.

MedyaSakurazaka'nın romanını İngilizce olarak yayınladı.başlatmak2009'da Japon bilim kurgu ve fantezi için Haikasoru baskısı. Kitabın orijinal kapak resmi tarafından çizildi.Yoshitoshi ABe(Seri Deneyler,Haibane Renmei). Viz, romanın hikayesini şöyle anlatıyor:Hikaye, Mimics adlı uzaylıların istila ettiği gelecekte geçiyor. Keiji Kiriya, Ceket adı verilen bir savaş zırhına sokulan ve öldürmeye gönderilen birçok acemi askerden sadece biridir. Ancak savaş alanında sadece birkaç dakika sonra ölür, sadece her sabah savaşmak ve tekrar tekrar ölmek için yeniden doğmak için. 158. tekrarında, gizemli bir müttefikten - Full Metal Bitch olarak bilinen kadın askerden - bir mesaj alır. Keiji'nin kaçışının anahtarı mı yoksa nihai ölümünün anahtarı mı?

Viz ayrıcaserbest bırakmak6 Mayıs'ta hikayenin tek ciltlik tam renkli grafik roman uyarlaması.Nick Mamatas( Yer Altında Hareket Et ) hikayeyi uyarladı ve Lee Ferguson ( Yeşil Ok, Miranda Merkür ) sanatı çizdi.

Warner Bros.Hollywood film versiyonunun hikayesini anlatıyor.yıldızlarTom Cruise,Emily Künt, Charlotte Riley,tekme gurry, Bill Paxton, Kidus Henok, Tony Way ve Marianne Jean-Baptiste:

Edge of Tomorrow'un destansı aksiyonu, yakın bir gelecekte uzaylı bir ırkın amansız bir saldırıyla Dünya'ya çarptığı ve dünyadaki hiçbir askeri birliğin yenemeyeceği bir zamanda ortaya çıkıyor. Yarbay Bill Cage (Cruise), bir intihar görevine belirsiz bir şekilde düştüğünde, bir gün bile savaş görmemiş bir subaydır. Dakikalar içinde öldürülen Cage, şimdi kendini açıklanamaz bir şekilde bir zaman döngüsüne atılmış buluyor - onu aynı acımasız savaşı tekrar tekrar yaşamaya, tekrar tekrar savaşmaya ve ölmeye zorluyor.

Ancak her savaşta, Cage, Özel Kuvvetler savaşçısı Rita Vrataski'nin (Blunt) yanında, rakiplerine artan bir beceriyle saldırabilir. Ve Cage ve Rita savaşı uzaylılara götürürken, tekrarlanan her karşılaşma onları düşmanı yenmeye bir adım daha yaklaştırıyor.

Film olacakaçık30 Mayıs'ta seçkin uluslararası sinemalarda açıldıktan sonra 6 Haziran'da Amerika Birleşik Devletleri'nde. Haikasoru, romanı 29 Nisan'da film afiş sanatını (aşağıda resmedilmiştir) içeren yeni bir kapakla yeniden basıyor.