Ikemen Sengoku Tarihi Romantik Oyun Anime, Manga Alır

Ikemen Sengoku Tarihi Romantik Oyun Anime, Manga Alır

Mobil oyun, Savaşan Devletler dönemine geri gönderilen kızı takip ediyor

Mobil oyun geliştiricisiSİBİR ilan edildi Cumartesi günü Animate Girls Festivali 2016 etkinliğinde Ikemen Sengoku oyununun bir anime uyarlaması alacağı bir sahne etkinliği sırasında. Duyuru, oyundaki 11 ana karakterin hepsinin animede görüneceğini ekledi. Şirket animenin formatını henüz açıklamamış olsa da animenin 2017'de piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Etkinlik ayrıca meydana çıkarmak Cumartesi günü franchise bir manga uyarlaması alıyorAkita Shoten'sAylık Prensesdergi.Mika Kajiyama(Neo Angelique, Ayahatori Shōkanjō, Ore to Atashi no Kareshi-sama) derginin 6 Ocak'taki Şubat sayısında çıkacak olan mangayı çiziyor.mangaÖncedenpiyasaya sürülmüşİngilizce Neo Angelique'in bir parçası.

CYBIRD başlattıIkemen Sengoku: Toki o Kakeru Koi(Hot Guy Sengoku: Love That Jumps Through Time) Haziran 2015'te çıkan iOS ve Android oyunu. Oynaması ücretsiz olan bu oyun, kadın oyunculara yönelik tarihi aşk oyunları 'Ikemen Serisi'nin bir parçasıdır. Oyunlar tarihin farklı dönemlerinde geçiyor. oyunilham vericiPS Vita için Ikemen Sengoku: Toki o Kakeru Koi ~Arata Naru Deai~ (Yeni Buluşma) başlıklı bir limanFikir Fabrikası'sOtomatemarka. Oyun başlangıçta 2016 sonbaharı için planlanmıştı, ancak şimdi 2017 sürümü için planlanıyor. Idea Factory, Ağustos ayında PS Vita sürümü için bir tanıtım videosu yayınlamaya başladı.

Orijinal mobil oyunun hikayesinde, ana karakter zamanda geriye, Oda Nobunaga (seslendiren) gibi önemli tarihi şahsiyetlerle tanıştığı Sengoku (Savaşan Devletler) dönemine gönderilir.Tomokazu Sugita), Date Masamune (Kazuki Katou) ve Sanada Yukimura (Yoshimasa Hoşoya).

SİBİR sahip olmak piyasaya sürülmüş Midnight Cinderella: Ikémen Royal Romances ve Destined to Love: Ikémen Samurai Romances in English.